Lokaty w BOŚ Banku – zmiana oferty

lokaty w BOŚ

BOŚ Bank jest bankiem, który oferuje od bardzo długiego czasu jedne z najbardziej korzystnych lokat bankowych, zarówno na krótkie jak i długie terminy. BOŚ Bank oferuje także jedno z najlepszych kont oszczędnościowych EKOprofit. W dniu dzisiejszym lokaty w BOŚ Banku straciły trochę na atrakcyjności. Zmieniło się także oprocentowanie standardowe konta oszczędnościowego EKOprofit. Zmiany nie dotyczą najlepszej lokaty długoterminowej – EKOlokaty 5 na 5. Podsumowanie oferty depozytowej w BOŚ Banku przedstawiam poniżej.

Lokaty w BOŚ Banku – aktualna oferta:
 • Lokata Korzystna na 4 miesiące z oprocentowaniem 1,50%.
 • Lokata Superprocentująca na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,95% dla aktywnych klientów.
 • Lokata Superprocentująca na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,60% dla pozostałych.
 • Lokata Wysoko Procentująca na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2,05% dla pozostałych.
 • Lokata Wysoko Procentująca na 9 miesięcy z oprocentowaniem 1,60% dla pozostałych.
 • Lokata z Bonusem na 12 miesięcy z oprocentowaniem 1,60% z potencjalnym bonusem w wysokości 0,50%.
 • Lokata na Lata na 24 miesięcy z oprocentowaniem 1,75% z potencjalnym bonusem w wysokości 0,50%.
 • Lokata 5 na 5 na 60 miesięcy z oprocentowaniem progresywnym – średnim 2,84%.
 • Lokata Zyskowna w euro – na 3 miesiące z oprocentowaniem 0,60%, 6 miesięcy – 0,85%, 12 miesięcy – 1,05%, 24 miesiące – 1,50% oraz 36 miesięcy – 1,60% – tylko dla nowych środków.

lokaty w BOŚ

Darowałem sobie przydomek EKO, który dodaje BOŚ Bank do wszystkich lokat – lepiej brzmią Lokaty w BOŚ Banku. Aktywni klienci to Ci posiadający konto osobiste i kartę debetową w BOŚ Banku. Natomiast aby dostać bonus w przypadku Lokaty z Bonusem należy utrzymywać na koncie osobistym co najmniej 10% kwoty lokaty oraz wydawać kartą 300 zł miesięcznie. W przypadku nowej Lokaty na Lata należy natomiast zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w kwocie nie mniejszej niż 1.000 zł, wydawać kartą 300 zł oraz wyrazić zgody marketingowe oraz podać aktualny numer telefonu. Obniża to atrakcyjność tych dwóch ofert. Choć Lokata na Lata nie wypada tak słabo jak Lokata z Bonusem. Zniknęła także Lokata Urodzinowa.


Jednocześnie zmieniło się także najlepszego obecnie oprocentowanie konta oszczędnościowego EKOprofit. Od dzisiaj oprocentowanie standardowe to 1,65% do kwoty 50.000 zł oraz 1,90% ponad 50.000 zł. BOŚ Bank podwyższa oprocentowanie dla posiadających wpływy z tyt. programu Rodzina 500+ do 3% do kwoty 50.000 zł oraz dla posiadających wpływ na konto osobiste w wysokości 1.000 zł do 2,75% do kwoty 50.000 zł. Bonus jest za systematyczne oszczędzanie czyli za brak wypłat z konta oszczędnościowego w danym kwartale. Ale nie tylko.

Do promocji EKOprofit przystąpić mogą osoby, które:
 • Posiadają comiesięczne wpływy na ROR w kwocie min. 1000 zł lub wpływ bezpośrednio z tytułu 500+.
 • Posiadają aktywną kartę debetową do ROR.
 • Ustanowiły comiesięczne zlecenie stałe z ROR zasilające konto oszczędnościowe EKOprofit na kwotę min. 500 zł.
 • Nie dokonywały wypłat gotówkowych i bezgotówkowych z EKOprofitu w danym kwartale za który wypłacany byłby Bonus.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby uczestniczące w Promocji Więcej za Mniej dla posiadaczy EKOkonta bez Kosztów (tj. 4% lub 3,5% do 10 tys. zł) oraz w Promocji EKOprofitu (tj. 3,25% lub 2,75% do 50 tys. zł przez 5 miesięcy). I właściwie to wszystko. Trochę słabo bo jedna wypłata w kwartale i z dodatkowe oprocentowanie nici.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.