Karta kredytowa i bonus czyli noworoczna ofensywa Citibanku

Citibank jest jednym z nielicznych banków, które stale premiują nowych posiadaczy kart kredytowych. Właściwie na stałe jest w obiegu kilka promocji, dzięki którym można otrzymać spory bonus za kartę kredytową Citibanku. W Nowym Roku wygasło kilka starych promocji, ale w ich miejsce pojawiło się kilka innych. M.in. została przedłużona promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE, w której co ważne na plus został przesunięty okres karencji. Ale to nie jedyna nowość w Citibanku. Do wszystkich akcji można zamówić darmową kartę kredytową Simplicity. Dzisiaj postaram się opisać najciekawsze propozycja pt. karta kredytowa i bonus w Citibanku.


Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE. To nowo-stara promocja Citibanku w ramach której za otwarcie darmowej karty Simplicity można otrzymać niezły telefon LG K8. Od 01.01.2015 r. nie można posiadać żadnej karty w Citibanku. Warunki otrzymania bonus to zalogowanie się do bankowości internetowej w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy (przez bank) oraz w ciągu kolejnych 3 miesięcy kalendarzowych wydanie kartą 3.000 zł. Po spełnieniu warunków Citibank przesyła dobrą nowinę przez bankowość internetową do połowy miesiąca, a w ciągu kolejnych 30 dni wysyła telefon kurierem. I to wszystko. Promocja trwa do 31.03.2017 r. Wszystkich zainteresowanych tą akcją zapraszam tutaj:

karta kredytowa i bonus


Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas. W ramach tej promocji także za wyrobienie darmowej karty Simplicity otrzymujemy voucher o wartości 400 zł. Promocja trwa miesiąc, czyli do 31.01.2017 r. Okres karencji dla tej akcji został ustawiony na 01.04.2014 r. czyli rok wcześniej niż dla poprzedniej promocji. Jedyne co trzeba zrobić to zalogować się do bankowości internetowej Citibanku w następnym miesiącu po wydaniu karty. I tylko tyle – nie ma innego warunku zmuszającego do aktywności. Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł ważny będzie 30.06.2017 r. Voucher zostanie wysłany w bankowości internetowej w ciągu następnego miesiąca po zalogowaniu się do bankowości internetowej. Wszystkich zainteresowanych tą akcją zapraszam tutaj:

karta kredytowa i bonus


Zostań posiadaczem Karty Kredytowej zamów prenumeratę i zdobądź zwrot za wydatki. To już całkiem nowa akcja Citibanku (pomimo wpisanych dat w regulaminie). Okres karencji to 01.01.2015 r. Za spełnienie warunków otrzymuje się zwrot za zamówienie po 12 wydań czasopism Twój Styl oraz Pani w wysokości 182 zł oraz zwrot 10% transakcji bezgotówkowych (maksymalnie 250 zł) dokonanych w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Czyli należy wydać w ciągu 3 miesięcy 2.500 zł. Prenumeratę ww. pism należy zamówić za pomocą wydanej karty kredytowej. Należy również w ciągu następnego miesiąca po zawarciu umowy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej, jak również wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową. Nowa akcja trwa do 31.03.2017 r. – wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

karta kredytowa i bonus


Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź 240 zł za aktywowanie Spotify Premium oraz voucher do sklepu empik.com o wartości 200 zł. To kolejna akcja trwająca do 31.01.2017 r. dzięki której można otrzymać bon do empik.com o wartości 200 zł oraz 240 zł zwrotu za Spotify Premium. Okres karencji to 01.01.2015 r. Aby otrzymać bonusy należy podłączyć nowo wydaną kartę do konta Spotify Premium oraz dokonać pierwszej opłaty za subskrypcję za pomocą tej karty. Należy jak zwykle zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej. Obie czynności trzeba wykonać w ciągu następnego miesiąca po wydaniu karty. Dodatkowo należy dokonać dwóch kolejnych miesięcznych opłat za subskrypcję Spotify Premium przy pomocy karty. Nagroda – 240 zł – wpłynie na konto karty kredytowej w ciągu miesiąca od spełnienia powyższych warunków. A bon do empik.com zostanie przesłany poprzez bankowość internetową. Po otrzymaniu bonusów nie trzeba robić już nic – można także zrezygnować ze Spotify Premium (19,99 zł miesięcznie). Wszystkich zainteresowanych tą akcją zapraszam tutaj:

karta kredytowa i bonus


Poleć pożyczkę lub kartę kredytową. W ramach tej akcji poleceń za polecenie karty kredytowej lub pożyczki można otrzymać po 300 zł premii (jako osoba polecająca i polecona). Promocja trwa od 14.12.2016 r. do 28.02.2017 r. a osobą polecającą może być osoba posiadająca konto osobiste, kartę kredytową lub pożyczkę (kredyt). Osobą poleconą może być osoba, która w ciągu trwania promocji nie posiada i nie zamknęła  Karty, Konta Osobistego, Rachunku Oszczędnościowego, Pożyczki Gotówkowej, Pożyczki Hipotecznej, Kredytu Hipotecznego. Osoba polecająca musi wypełnić formularz na specjalnej stronie promocji oraz oczywiście poinformować osobę poleconą o całej akcji. Można polecić dowolną ilość osób, ale dostanie się premię za maksymalnie 5 poleceń.

W ciągu 30 dni osoba polecająca powinna skorzystać z pożyczki na kwotę co najmniej 4.000 zł lub karty kredytowej z przelewem z rachunku karty na kwotę minimum 4.000 zł rozłożonej na raty w planie spłat ratalnych Komfort. Czyli osoba polecona musi się zadłużyć na kwotę co najmniej 4.000 zł. Oczywiście po otrzymaniu premii można spłacić całe zadłużenie ale pobrane prowizje nie zostaną zwrócone. A to m.in prowizja za rozłożenie transakcji na raty – maksymalnie to 20%. A do tego dochodzi 20 zł czy 30 zł miesięcznie za obsługę operacyjną planu spłat ratalnych. Aby otrzymać bonusy warunki zadłużenia muszą zostać spełnione, co bardzo obniża atrakcyjność tej oferty. Wszystkich zainteresowanych tą akcją zapraszam tutaj:

karta kredytowa i bonus


Regulamin oferty Citi Handlowy: „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE”.

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas”.

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej zamów prenumeratę i zdobądź zwrot za wydatki”.

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź 240 zł za aktywowanie Spotify Premium oraz voucher do sklepu empik.com o wartości 200 zł”.

Regulamin oferty „Poleć pożyczkę lub kartę kredytową”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.