Lokata Zimowa w Idea Banku

lokata zimowa

Wczoraj pisałem o Lokacie Świątecznej (Plus) w Idea Banku z oprocentowaniem 2,40% lub 2,20%. Nie trzeba było długo czekać, żeby pojawiła się lepsza, lecz mocno krótkoterminowa lokata. Dzisiaj pojawiła się 45-dniowa Lokata Zimowa z bardzo dobrym oprocentowaniem w wysokości 2,50%. To taki odpowiednik Lokaty Black Friday tylko z trochę niższym oprocentowaniem. Czy do końca miesiąca Idea Bank wypuści jeszcze lepsze oferty? Nie wiadomo. W przypadku Lokaty Zimowej nie ma obowiązku wpłaty nowych środków czy posiadania konta osobistego a oferta ważna jest jak zwykle do odwołania. Lokata Zimowa w dniu 28.12.2016 r. zniknęła  oferty Idea Banku.

Lokata Zimowa w Idea Banku:

  • Na 45 dni.
  • Z oprocentowaniem 2,50%.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego czy wpłaty nowych środków.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Możliwość założenia online oraz przez bankowość internetową i mobilną.
  • Czas na opłacenie wniosku – 2 dni.
  • Lokata Zimowa odnawia się automatycznie na standardowym, bardzo niskim oprocentowaniu.

A jeszcze dwa lata temu pisałem o Lokacie Zimowej ale z oprocentowaniem prawie 1% wyższym. Ale od tego czasu bardzo wiele się zmieniło, z podatek bankowym włącznie. Z reguły pod koniec miesiąca Idea Bank wypuszcza bardzo dobrze oprocentowane krótkoterminowe lokaty. Ale nie wiadomo czy i tak będzie tym razem. W zeszłym miesiącu można było założyć 1-miesięczną Lokatę Bezkonkurencyjną z oprocentowaniem 3%. Jeżeli taka lokata się pojawi, to chyba już tylko po świętach jak z Idea Banku zaczną wypływać depozyty. O pozostałej ofercie Idea Banku pisałem tutaj przy okazji Lokaty Świątecznej.


Standardowo przy okazji moich wpisów o lokatach w Idea Banku całkowicie nowych klientów Idea Banku zapraszam najpierw do otwarcia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem do 4% tutaj:

lokata zimowaLub Lokatą Happy Plus do kwoty 100.000 zł tutaj:

lokata zimowa


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.