Zwrot za płatności kartą czyli 5% moneyback w Citibanku

Zwrot za płatności kartą

W Citibanku pojawiła się kolejna promocja związana z darmową kartą kredytową Simplicity. Nadal za wyrobienie karty Simplicity oraz odpowiednie transakcje bezgotówkowe można otrzymać Smartfon LK K8 lub bon na Allegro o wartości 400 zł. Więcej o tych promocjach pisałem tutaj. Od kilku dni uczestniczyć można w promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i otrzymuj 5 % zwrotu za wydatki. Czyli tym razem nagrodą jest 5% moneyback – maksymalnie można otrzymać do 400 zł w ciągu roku a sama promocja trwa do 31.12.2016 r.

Aby otrzymywać zwrot za płatności kartą w Citibanku należy być nowym klientem, czyli po 01.01.2014 r. nie posiadać w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Poza tym standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (zgodnie z regulaminem promocji).

Aby otrzymać otrzymywać zwrot za płatności kartą kredytową w Citibanku należy zarejestrować się na poniższej stronie promocji:

<<<Strona promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i otrzymuj 5 % zwrotu za wydatki>>>

Zwrot za płatności kartą

Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Najlepiej zawnioskować o całkowicie darmową kartę Citi Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy). 

Następnie należy:

  • Zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile do następnego miesiąca po zawarciu umowy o kartę kredytową.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.
  • Utrzymywać aktywną kartę kredytową..

W ramach promocji Citibank zapewnia zwrot za płatności kartą w wysokości 5% wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, maksymalnie 50 zł. Zwrot taki można otrzymywać przez 12 kolejnych miesięcy (do kwoty 400 zł wciągu roku) licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa o kartę. Kwoty te będą zwracane na konto karty kredytowej.

I to jak zwykle wszystko. Aby otrzymywać maksymalny zwrot należy wydawać kartą kwotę około 670 zł miesięcznie. W ciągu roku otrzymamy w takim wypadku 400 zł rocznie. Standardowo najlepiej wybrać darmową kartę Citi Simplicity, za którą nie ma żadnych opłat – należy tylko pamiętać o wyłączeniu usługi Citiphone (6 zł). Wszystkich zainteresowanych promocją Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i otrzymuj 5 % zwrotu za wydatki zapraszam tutaj:

Zwrot za płatności kartą

1 Komentarz

  1. Dzis wnioskowalem o karte kredytowa w City. Okazuje sie ze jednym z koniecznych krokow jest podanie numer kontaktowego do firmy celem weryfikacji zatrudnienia. Jest to dla mnei niezrozumiale gdyz weryfikacja jest dokument dochodowy (zasw. o zarobkach lub wyciag z konta z wynagrodzeniami).
    Pewnie sie czepiam ale jak dla mnie za duzo informacji trzeba podac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.