Moneyback czyli konta ze zwrotem za płatności kartą

konta ze zwrotem za płatności kartą

Witam. Pod koniec poprzedniego miesiąca i na początku obecnego pojawiły się lub zostały przedłużone niektóre promocje związane z moneyback’em. Wbrew pozorom konta ze zwrotem za płatności kartą nie są rzadkością. Na rynku bankowym jest kilka propozycji kont, dzięki za wydatki wykonywane kartą debetową (lub kredytową) można otrzymać dodatkowe, niemałe premie. Sam dzięki takim kontom zarabiam po kilkadziesiąt złotych miesięcznie ekstra. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam niżej.


eKonto w mBanku z premią do 300 zł. W ramach promocji nowi klienci mBanku za otwarcie eKonta mogą otrzymać w ciągu pół roku do 300 zł premii. W ramach akcji Konto podwójnie zarabiające mBank zwraca 2% za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą oraz BLIK. Maksymalnie można zyskać po 50 zł w ciągu 6 kolejnych miesięcy. Aby otrzymywać zwrot należy zadbać o wpływy na eKonto z obcego konta w wysokości 1.000 miesięcznie, wykonywać operacje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł miesięcznie oraz także w każdym miesiącu logować do aplikacji mBanku.

Nowi klienci to osoby, które po 01.01.2015 r. nie posiadały w mBanku żadnego produktu. Do promocji można przystąpić do 31.10.2016 r. Należy założyć eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus. Transakcje należy wykonywać od kolejnego miesiąca po otwarciu eKonta. Dodatkowo na 6 miesięcy eKonto oprocentowane jest na 3% do kwoty 3.000 zł. eKonto z taryfą standard jest bezpłatne. Po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych bezpłatna staje się także karta debetowa (standardowa opłata to 4 zł). Wszystkich zainteresowanych kontem ze zwrotem za płatności w mBanku zapraszam tutaj:

konta ze zwrotem za płatności


Konto Preemium oraz Freemium z premią po 25 zł lub 15 zł miesięcznie w T-Mobile Usługi Bankowe. Tutaj konta ze zwrotem za płatności kartą są dwa. Z oferty T-Mobile Usługi Bankowe sam korzystam i jestem zadowolony. Bank zmienił kilka miesięcy temu swoją ofertę i wprowadził konto Preemium oraz Freemium. Konto Preemium oferuje 25 zł zwrot po wydaniu 500 zł miesięcznie. Należy uważać ponieważ niespełnienie tego warunku skutkuje naliczeniem opłaty w wysokości 18,90 zł za konto.

Konto Freemium oferuje za to 5% moneyback po wydaniu 200 zł miesięcznie. Maksymalnie można otrzymać 15 zł po wydaniu 300 zł. Brak jest opłat za konto a obsługa karty po wydaniu 200 zł miesięcznie staje się bezpłatna (standardowa opłata to 6 zł). Nie ma już warunku zasilenia konta Preemium czy Freemium odpowiednią kwotą. Akcja ważna jest do odwołania. Wszystkich zainteresowanych promocją T-Mobile Usługi Bankowe zapraszam tutaj:

konta ze zwrotem za płatności


100 zł za otwarcie w ING Banku Śląskim. W ramach przedłużonej promocji do 30.11.2016 r. nowi klienci ING Banku Śląskim można otrzymać 100 zł premii za wydanie 1.000 zł. Nowi klienci to osoby, które od 01.04.2015 r. nie posiadali w ING Banku Śląskim konta osobistego. Należy otworzyć Konto z Lwem Direct (lub Komfort) przez internet wraz z kontem oszczędnościowym oraz do 31.03.2016 r. wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę nie mniejszą niż 1.000 zł. Premia wpłynie pod koniec następnego miesiąca. Konto Direct jest bezpłatne a aby uniknąć opłaty za kartę należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę 300 zł (standardowa opłata to 7 zł). Wszystkich zainteresowanych promocją ING zapraszam tutaj:

konta ze zwrotem za płatności


Konto 360º z premią do 360 zł w Banku Millennium. W Banku Millennium po raz czwarty pojawiła się promocja Zyskaj 360 zł w ramach której za otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student można otrzymać do 360 zł premii przez kolejne 6 miesięcy. Promocja dotyczy osób, które nie posiadały od 31.08.2015 r. w Banku Millennium konta osobistego czy technicznego. Należy do 05.12.2016 r. podpisać umowę o Konto 360º lub Konto 360º Student. Należy także logować się co miesiąc do aplikacji mobilne Banku Millennium oraz (w przypadku Konta 360º) zapewnić wpływ w wysokości 1.000 zł co miesiąc.

Bank Millennium oferuje zwrot 2% za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą oraz 5% za transakcje BLIK. Przy czym można otrzymać maksymalnie 30 zł miesięcznie za transakcje bezgotówkowe oraz 30 zł miesięcznie za transakcje BLIK. Można więc maksymalnie otrzymać po 60 zł w ciągu kolejnych 6 miesięcy. Po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji Konto 360º staje się bezpłatne. Dodatkowo można otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł. Wszystkich zainteresowanych nową promocją Banku Millennium zapraszam tutaj:

konta ze zwrotem za płatności


Konto osobiste z premią 150 zł w BZ WBK. W ramach promocji 150 zł na Dzień Dobry nowi klienci BZ WBK mogą otrzymać dokładnie 150 zł premii. Promocja dotyczy tych klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały w BZ WBK konta osobistego oraz w ciągu ostatnich 6 miesięcy karty kredytowej. Należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w BZ WBK a następnie w tym samym miesiącu lub następnym zawrzeć umowę o kartę kredytową w BZ WBK. W 4 kolejnych miesiącach wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych wydaną kartą kredytową.

Premia w wysokości 150 zł wpłynie na konto osobiste najpóźniej na koniec 4 miesiąca, po miesiącu wydania karty kredytowej. Sama karta kredytowa jest bezpłatna przez pierwszy rok po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych. Należy uważać na opłatę za kartę przy Koncie Godnym Polecenia (7 zł). Konto jest bezpłatne a z karty można zrezygnować lub ją po prostu zastrzec. Promocja trwa do 31.10.2016 r. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

konta ze zwrotem za płatności


Karta kredytowa w Citibanku ze Smartfonem LG K8 LTE. W ramach promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE za założenie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity oraz wykonanie odpowiedniego obrotu kartę nowi klienci otrzymują Smartfon LG. Promocja trwa do 01.10.2016 r. a nowi klienci to osoby, które 01.04.2016 r. nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej. Po wydaniu karty należy zalogować się do aplikacji mobilnej oraz w ciągu 3 następnych miesięcy wydać 3.000 zł w sklepach lub internecie. Po spełnieniu tych warunków w ciągu 1 – 2 miesięcy Citibank wyśle kurierem nagrodę – Smartfon LG K8 LTE. Karta jest bezpłatna należy tylko wyłączyć usługę Citiphone (6 zł). Wszystkich zainteresowanych akcją Citibanku zapraszam tutaj:

konta ze zwrotem za płatności


Karta kredytowa w Citibanku voucherem 400 zł na Allegro. W ramach kolejnej promocji za założenie także bezpłatnej karty kredytowej Simplicity oraz wykonanie odpowiedniego obrotu kartę nowi klienci mogą otrzymać voucher na zakupy na Allegro o wartości 400 zł.. Promocja trwa do 31.12.2016 r. a nowi klienci to osoby, które 01.04.2016 r. nie posiadały w Citibanku żadnej karty kredytowej. Po wydaniu karty należy zalogować się do aplikacji mobilnej oraz w ciągu następnego miesiąca po wydaniu karty wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 2.000 zł. Dodatkowo w ciągu 12 miesięcy należy wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową, bo inaczej Citibank naliczy karę w wysokości 200 zł. Voucher zostanie wysłany w bankowości internetowej Citibanku pod koniec drugiego miesiąca po spełnieniu dwóch pierwszych warunków promocji. Można go wykorzystać jednorazowo Citiphone (6 zł). Wszystkich zainteresowanych tą akcją Citibanku zapraszam tutaj:

Voucher 400 zł Allegro darmowa karta Simplicity Citibank

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.