V edycja Mam PKO – 50 zł i 100 zł za otwarcie konta z polecenia

mam pko

Skończył się niedawno program poleceń Mam Inteligo dzięki któremu otrzymałem swego czasu 100 zł za otwarcie konta i 50 zł za jego polecenie. PKO BP jednak nie pozostaje w próżni i kilka dni temu wystartowała V edycja Mam PKO w ramach której można otrzymać 50 zł za polecenia konta osobistego w PKO BP oraz 100 zł za jego otwarcie i niewielką aktywność. Program Mam PKO skierowany jest do nowych klientów PKO BP, którzy od 10.08.2013 r. nie posiadali w tym banku żadnego konta. Okres karencji wynosi każdorazowo 3 lata od daty startu każdej edycji programu Mam PKO.

Program Mam PKO jest kopią programu Mam Inteligo. Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 100 zł za Konto w PKO BP należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z podaniem kodu polecającego. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można zostawić prośbę w komentarzu lub napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionej osoby.

W programie Mam PKO należy wcześniej się zarejestrować. Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam PKO i zarabiać dodatkowe kwoty za polecone Konta w PKO BP. Standardowo do otrzymywania premii niezbędna jest zgoda na działania marketingowe prowadzone przez PKO BP.

V edycja Mam PKO podzielona jest na 3 etapy:

 • I etap trwał od 10.08 do 08.09.2016 r.
 • II etap trwa od 09.09 do 08.10.2016 r.
 • III etap trwa od 09.10 do 07.11.2016 r.

Aby otrzymać 100 zł za otwarcie konta w PKO BP należy:

 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać za pomocą karty debetowej co najmniej jedną  (lub kilka) transakcję bezgotówkową o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonać co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 10 zł w punktach usługowo-handlowych.

Obie transakcje powinny być wykonane w sklepach – nie mogą być to transakcje internetowe. Po spełnieniu tych dwóch w miarę prostych warunków nagroda w wysokości 100 zł wpłynie na otwarte konto w ciągu 75 dni od ostatniego dnia etapu programu, w którym przystąpiliśmy do promocji (otworzyliśmy konto). Także w ciągu 75 dni wpłynie nagroda w wysokości 50 zł dla osoby polecającej. Z reguły jest to o wiele wcześniej. Obie nagrody wpłyną w pełnej wysokości. Dodatkowo osoby polecające mogą otrzymać jeszcze inną premię.

Dodatkowa premia w programie Mam PKO:

 • 1.000 zł dla Uczestnika o największej liczbie skutecznych poleceń, .
 • 600 zł dla Uczestnika o drugiej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.
 • 300 zł dla Uczestnika o trzeciej, co do wielkości liczbie skutecznych poleceń.

W ramach programu Mam PKO bank zachęca do otworzenia kont: PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero, PKO Konto bez Granic oraz PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+. W przypadku osób w wieku 18-26 lat najlepsze jest PKO Konto dla Młodych – brak jest opłat za prowadzenie tego konta a karta debetowa staje się bezpłatna po wykonaniu 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych. Druga rozsądna opcja to PKO Konto za Zero.


PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadamy kartę debetową, w przeciwnym razie 6,90 zł.
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokona się operacji bezgotówkowych o wartości co najmniej 300 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 6,9 zł.
 • 0 zł za wypłaty aplikacją IKO i kartą z blisko 3.000 bankomatów PKO BP.
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Podsumowując warunki kolejnego programu Mam PKO są bardzo łatwe do spełnienia. Niestety ja nie mogę skorzystać ponieważ niedawno zamknąłem konto osobiste w PKO BP.  A szkoda bo stosunkowo niewiele trzeba zrobić aby Konto za Zero stało się bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych 100 zł za Konto w PKO BP zapraszam tutaj:

100 zł za Konto w PKO BP mam pko


A w ramach innej promocji można zyskać jeszcze 15 zł za wykonanie 3 operacji na łączną kwotę 100 zł za pomocą aplikacji mobilnej IKO. Transakcje te to płatności w sklepach lub internecie albo przelewy na numer telefonu o wartości minimum 5 zł. Nagrodę otrzyma pierwsze 400 osób a promocja trwa do 31.08.2016 r. Należy mieć aktywną zgodę na działania marketingowe ze strony PKO BP. Szczegóły tutaj.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.