Power Bank za Smart Konto w Banku Smart

power bank za smart konto

W czerwcu Bank Smart zachęcał do otwarcia swojego konta promocją SMART Konto na WYPASIE. Za otwarcie Smart Konta można było otrzymać kupon na pizzę o wartości 40 zł. Tym razem Bank Smart rozdaje power banki. Nowi klienci za założenie konta osobistego w Banku Smart dostaną power bank o wartości 69 zł. Promocja trwa do 30.09.2016 r. lub do wyczerpania dostępnych 250 sztuk power banków. Wtedy taka informacja pojawi się na stronie promocji SMART Konto Europejskie na WAKACJE.

Aby otrzymać power bank za Smart Konto należy:

  • Na stronie promocji SMART Konto Europejskie na WAKACJE złożyć wniosek o Smart Konto oraz Smart Konto walutowe (Europejskie).
  • Zawrzeć umowę z Bankiem Smart.
  • Zalogować się do bankowości internetowej oraz mobilnej w ciągu 3 miesięcy od daty złożenia wniosku o otwarcie Smart Kont.

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów Banku Smart, którzy nie posiadają i nie posiadali w Banku Smart żadnego Smart Konta i/lub Smart Konta EU i nie złożyły wniosku o otwarcie takiego lub tych kont. Po spełnieniu tych warunków w ciągu 21 dni roboczych power bank zostanie wysłany drogą pocztową na adres podany w Banku Smart. Czyli praktycznie nic nie trzeba robić aby otrzymać power bank za Smart Konto. Same konto i jak i obsługa karty debetowej są bezwarunkowo bezpłatne. Otwierane jest także konto oszczędnościowe, które w ramach promocji oprocentowane jest na 2% do kwoty 50.000 zł. Wszystkich zainteresowanych promocją zapraszam tutaj:

power bank za smart konto

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.