Nowe Konto Oszczędnościowe i Lokata Bezkarna w BGŻ Optimie

nowe konto oszczędnościowe

Nie bierz urlopu od zysku – takim hasłem promuje swoją nową promocję na Koncie Oszczędnościowym BGŻ Optima. Nowi klienci i/lub wpłacający na Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,50% do kwoty 150.000 zł do 24.10.2016 r. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 04.07.2016 r. Nowi klienci BGŻ Optimy mogą także nadal otworzyć Lokatę Bezkarną z oprocentowaniem 3% do kwoty 100.000 zł.

Stawka 2,50% do kwoty 150.000 zł to absolutna czołówka jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe. Nowi i powracający klienci ze swoimi oszczędnościami do BGŻ Optimy otrzymują przez ponad 3 miesiące spore oprocentowanie. Oprocentowanie standardowe jest dokładnie o 1% niższe i wynosi 1,50% do kwoty 150.000 zł lub 1,80% jeżeli saldo Konta Oszczędnościowego wynosi ponad 150.000 zł. Oprocentowanie lokat standardowych na 3, 6, 12 i 24 miesiące wynosi dokładnie 2%. Nie ma już niestety Lokaty Deklasującej.

nowe konto oszczędnościowe

Standardowo nowych klientów BŻG Optimy,  którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali Konta Oszczędnościowego zachęcam do otwarcia najpierw 3-miesięcznej Lokaty Bezkarnej z oprocentowaniem 3% z możliwością zerwania w każdym momencie z zachowaniem odsetek tutaj:

Nowe Konto Oszczędnościowe


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.