Citibank i jego promocje kartowe z Simplicity

promocje bankowe

Citibank aktywnie walczy o nowych posiadaczy kart kredytowych. Właściwie nie wiem (chyba nikt nie wie) jak mu się to opłaca. Ciągle można założyć darmową kartę kredytową Citi Simplicity i otrzymać Smartfon LG K8 LTE. Tą samą kartę można założyć w innej promocji i otrzymać voucher do sklepu morele.net o wartości 400 zł. A to nie wszystkie promocje kartowe z Simplicity. Darmową kartę Simplicity można założyć także z bonusem w postaci vouchera do sklepu nexterio.pl, empik.com oraz 200 zł na przejazdy iTaxi. I te wszystkie promocje kartowe z Simplicity mam zamiar dzisiaj delikatnie prześwietlić, a w niektórych przypadkach po prostu przypomnieć. 


Warunki wszystkich promocji w Citibanku są z reguły takie same. Należy zawnioskować o kartę kredytową (najlepiej darmową Simplicity), otrzymać ją, wykonać w odpowiednim czasie pewien obrót bezgotówkowy lub odpowiednie operacje oraz co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej Citibanku. Z promocji Citibanku mogą korzystać osoby, które od 01.01.2014 r. nie posiadały karty kredytowej w Citi. Należy oczywiście spełnić odpowiedni kryterium dochodowe. Minimalny dochód to 1.200 zł netto.


Aby otrzymać voucher Smartfon LG K8 LTE wartości 549 zł należy do 01.10.2016 r. zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji. Po otrzymaniu karty należy zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy. Również w ciągu 3 miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy należy wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 3.000 zł. Nagroda – Smartfon LG K8 LTE powinna zostać wysłana w ciągu półtora miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Wszystkich zainteresowanych tą niemałą nagrodą zapraszam tutaj:

promocje kartowe


Aby otrzymać voucher o wartości 400 zł do sklepu nexterio.pl (sklep z artykułami sanitarnymi, sprzętem ogrodniczym, oświetleniem oraz narzędziami i akcesoriami do wykończenia wnętrz) należy do 30.09.2016 r. zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji. Po otrzymaniu karty należy zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy. Voucher zostanie przesłany przez bankowości internetową w drugim tygodniu po miesiącu spełnienia warunków. Należy przez kolejne 12 miesięcy wykonywać co najmniej jedną operację bezgotówkową bo inaczej Citibank naliczy karę 200 zł. Voucher jest ważny do 30.11.2016 r. i można go wykorzystać tylko jeden raz. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

promocje kartowe


Aby otrzymać voucher o wartości 400 zł do sklepu morele.net (sklep z internetowy z elektroniką i nie tylko) należy do 31.08.2016 r. zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji. Po otrzymaniu karty należy zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy. Voucher zostanie przesłany przez bankowości internetową w drugim tygodniu po miesiącu spełnienia warunków. Należy przez kolejne 12 miesięcy wykonywać co najmniej jedną operację bezgotówkową bo inaczej Citibank naliczy karę 200 zł. Voucher jest ważny do 30.11.2016 r. i aby go aktywować należy wpisać numer vouchera w miejscu „wpisz kod promocyjny”. Voucher można wykorzystać tylko jeden raz. Wszystkich zainteresowanych tą ciekawą promocją zapraszam tutaj:

promocje kartowe


Aby otrzymać voucher o wartości 400 zł do sklepu empik.com należy tak samo do 30.09.2016 r. zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji. Po otrzymaniu karty należy zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy. Voucher zostanie przesłany przez bankowości internetową do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Należy przez kolejne 12 miesięcy wykonywać co najmniej jedną operację bezgotówkową bo inaczej Citibank naliczy karę 200 zł. Voucher jest ważny do 30.06.2017 r. i można go wykorzystać wielokrotnie aż do wyczerpania. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

promocje kartowe

Aby otrzymać voucher na 10 przejazdów iTaxi o wartości 20 zł należy do 31.08.2016 r. zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji. Po otrzymaniu karty należy zalogować się co najmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy. Voucher zostanie przesłany przez bankowości internetową w drugim tygodniu po miesiącu spełnienia warunków. Należy przez kolejne 12 miesięcy wykonywać co najmniej jedną operację bezgotówkową bo inaczej Citibank naliczy karę 200 zł. Voucher można wykorzystać do końca 2016 r. i działa on tylko gdy płatność za kurs jest płatnością mobilną przez aplikację za pomocą karty lub paypal. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

promocje kartowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.