2 darmowe bilety do kina czyli Konta dla Kinomaniaków w Banku BPH

2 darmowe bilety do kina konta dla kinomaniaków promocjja Bank BPH

Bank BPH prawdopodobnie po raz ostatni chce przyciągnąć do siebie nowych klientów. Od kilka dniu trwa promocja Konto dla Kinomaniaków w ramach której w bardzo prosty sposób można otrzymać 2 darmowe bilety do kina. Warunek, który trzeba spełnić aby otrzymać bilety to założenie konta w Banku BPH przez internet oraz zalogowanie się w ciągu 30 dni do bankowości internetowej lub mobilnej. I to właściwie wszystko. Promocja Konto dla Kinomaniaków trwa do 31.05.2016 r.

Bank BPH został ostatnio kupiony przez Alior Bank w ramach strategii tworzenia silnego i dużego polskiego banku. Pisałem o tym pomyśle w artykule o polskich bankach – szczegóły tutaj. Właściwie to Alior kupił większą część BPH bez kredytów hipotecznych. To trochę dziwne bo może być tak, że kredyt hipoteczny zostanie w Banku BPH a konto, z którego jest spłacany kredyt w Aliorze. Jestem ciekawy jak zostanie rozwiązany ten problem. Ale wracając do tematu.

Aby wziąć udział w promocji Konto dla Kinomaniaków i otrzymać 2 darmowe bilety do kina należy:

  • Do 31.05 Złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego Lubię to! Konto.
  • Podpisać umowę o Lubię to! Konto.
  • Zgodnie z regulaminem w dniu złożenia wniosku nie być posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BPH.
  • W ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy zalogować się do platformy internetowej Sezam lub Aplikacji Mobilnej.

Nie trzeba robić żadnych transakcji kartą debetową. Nagroda – kody uprawniające do odbioru dwóch biletów na dowolny seans 2D do kina sieci Multikino – zostanie wysłana w formie sms na numer telefonu podanego do kontaktu w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta osobistego Lubię to! Konto. Czyli za założenie konta Lubię to! Konto można otrzymać 2 darmowe bilety do kina. Kody mogą być realizowane tylko w kasie biletowej – nie ma możliwości ich wpisania na stronie internetowej Multikina. Po otrzymaniu biletów nie ma konieczności dalszej współpracy z Bankiem BPH.

Konto osobiste Lubię to! Konto to:

  • 0 zł za prowadzenie miesięcznie.
  • 0 zł za wszystkie przelewy przez internet.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej po rozliczeniu 4 transakcji (inaczej 6 zł).
  • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.

2 darmowe bilety do kina konta dla kinomaniaków promocjja lubie to konto Bank BPH

Podsumowując. To może być ostatnia szansa na skorzystanie z jakiejkolwiek promocji, póki istnieje jeszcze Bank BPH w obecnej formie. Bank BPH już nie musi tak walczyć o klientów skoro fakt przejęcia jest już prawie pewien (wymagana jest jeszcze zgoda KNF-u). Konto w Banku BPH miałem kiedyś, bo kolega potrzebował „do planu”. Ale to zamierzchłe czasy – obecnie na pewno z narzeczoną skorzystamy. Cena jednego biletu do Multikina na sobotę to 32,15 zł. W prosty sposób zyskamy więc 128,60 zł przy zerowych albo minimalnych kosztach własnych. Wszystkich zainteresowanych promocją Konto dla Kinomaniaków oraz 2 darmowymi biletami do kina zapraszam tutaj:

2 darmowe bilety do kina konta dla kinomaniaków Bank BPH

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.