Wymarzone Konto Osobiste + Lokata 4% + 50 zł premii

wymarzone konto osobiste premia

Pojawiła się kolejna ciekawa promocja bankowa organizowana przez Agorę. Od wczoraj nowi klienci Raiffeisen Polbanku mogą założyć Wymarzone Konto Osobiste z Lokatą Mobilną na 4% i dodatkowymi 50 zł premii. Promocja nazywa się Wymarzone Konto Osobiste z lokatą 4% oraz gwarantowaną premią 50 zł i trwa do 21.03.2016 r. Warunki uzyskania dobrego oprocentowania oraz otrzymania premii w wysokości 50 zł choć rozwlekłe w czasie to są bardzo łatwe do spełnienia.

Do promocji Wymarzone Konto Osobiste z lokatą 4% oraz gwarantowaną premią 50 zł mogą przystąpić tylko nowi klienci Raiffeisen Polbanku, którzy od 01.01.2015 r. nie posiadali w tym banku żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Definicja nowego klient jest więc stosunkowo łagodna. Choć wszyscy korzystają z promocji Raiffeisen Polbanku w poprzednim roku są wyłączeni z obecnej akcji.

Aby wziąć udział w promocji Wymarzone Konto Osobiste z lokatą 4% oraz gwarantowaną premią 50 zł należy:

 • Do 21.03.2016 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji.
 • Potwierdzić rejestrację w promocji poprzez kliknięcie w otrzymany na adres e-mail link aktywacyjny.
 • Za pomocą udostępnionego w serwisie linku złożyć wniosek o Wymarzone Konto Osobiste oraz o Kartę Debetową MasterCard Debit lub o naklejkę zbliżeniową.
 • Wyrazić zgodę na przekazanie przez Bank do Organizatora informacji objętych tajemnicą bankową, w zakresie obejmującym informacje wskazane we wniosku oraz w regulaminie promocji.

<<<Strona promocji  Wymarzone Konto Osobiste z lokatą 4% oraz gwarantowaną premią 50 zł>>>

wymarzone konto osobiste promocja premia

Następnie należy:

 • Do dnia 15.04.2016 r. zawrzeć umowę o Wymarzone Konto Osobiste oraz o Kartę Debetową MasterCard Debit lub o naklejkę zbliżeniową.
 • Do dnia 30.04.2016 r. założyć 3-miesięczną Lokatę Mobilną na kwotę od 1.000 zł do 10.000 zł oraz utrzymać ją przez cały okres trwania.
 • W okresie od 01.05.2016 r. do 01.07.2016 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą debetową MasterCard Debit lub naklejką zbliżeniową na kwotę 100 zł w każdym z trzech miesięcy.
 • Wyrazić zgodę na otrzymywanie od Raiffeisen Polbanku informacji handlowej za pomocą środków komunikowania się na odległość, komunikacji elektronicznej, z wykorzystaniem podanych danych kontaktowych oraz nie składać sprzeciwu wobec działań marketingowych.

Umowę o Wymarzone Konto Osobiste można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online poprzez przelew weryfikacyjny. Za spełnienie powyższych warunków każdy uczestnik promocji otrzyma premię w wysokości 50 zł. O prawie otrzymania premii zostaniemy powiadomieni do 17.08.2016 r. poprzez wiadomość e-mail. Do 24.08.2016 r. będzie czas do uzupełnienia danych na stronie promocji a premia wpłynie na otwarte Wymarzone Konto Osobiste do 14.09.2016 r. Jeżeli nie spełnimy choćby jednego z powyższych warunków (np. nie założymy Lokaty Mobilnej) to prawo do premii przepada.

Lokatę Mobilną można założyć (jak sama nazwa wskazuje) tylko w serwisie bankowości mobilnej Mobilny Bank. Lokata Mobilna to 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2,60% od 1.000 zł do 10.000 zł. Każdemu uczestnikowi, który spełni wszystkie warunki promocji Raiffeisen Polbank przyzna dodatkowe oprocentowanie w wysokości 1,40%. Wypłata dodatkowych odsetek nastąpi do 31.08.2016 r. na Wymarzone Konto Osobiste.

Dodatkowo każdy, kto otworzy Wymarzone Konto Osobiste oraz Lokatę Mobilna w ramach promocji Wymarzone Konto Osobiste z lokatą 4% oraz gwarantowaną premią 50  będzie miał możliwość w dniach 29.02-30.04.2016 r. będzie mógł otworzyć 3-miesięczną lokatę od 3.000 zł do 10.000 zł z oprocentowaniem 3%. Lokatę z takim oprocentowaniem będzie można założyć tylko w placówkach Raiffeisen Polbanku. To kolejna zachęta do skorzystania z nowej akcji Agory oraz Raiffeisen Polbanku. Wszystkich zainteresowanych promocją Wymarzone Konto Osobiste z lokatą 4% oraz gwarantowaną premią 50 zł zapraszam tutaj:
wymarzone konto osobiste promocja premia warunki


Wymarzone Konto Osobiste to:

 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 3 zł za obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.
 • Bezpłatny pakiet ubezpieczeń: Pomoc medyczna, Pomoc domowa, Pomoc drogowa i Podróż bez zmartwień.

W przypadku naklejki pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 15 zł w momencie wydania. Dalsze korzystanie z niej jest bezpłatne.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.