Karta Kredytowa z Laptopem Lenovo Ideapad 100 w Citibanku na Grouponie

karta kredytowa z laptopem lenovo citibank

Citibank aktywnie walczy o nowych klientów, a raczej nowych posiadaczy swoich kart kredytowych. Nadal można zawnioskować o Kartę Kredytową z wideorejestratorem i 200 zwrotem za paliwo, Kartę Kredytową z Gadżetem, darmową Kartę Kredytową Simplicity, a posiadacze Kart Kredytowych w Citibanku mogą skorzystać z bardzo dobrego programu poleceń i zyskać 400 zł. Od kilku dni można za pośrednictwem serwisu Groupon zawnioskować o Kartę Kredytową z Laptopem Lenovo w Citibanku. Nowa promocja trwa do 28.10.2015 r. lub do wyczerpania puli dostępnych 2.000 kuponów. Warunki do otrzymania Laptopa nie są jednak takie proste.

Oferta specjalna „Zostań posiadaczem Karty Citibank World MasterCard i zdobądź Laptopa Lenovo Ideapad 100” dostępna jest tylko dla nowych klientów Citibanku, którzy od 01.01.2013 r. nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej. Jak zwykle trzeba także spełnić określone wymagania co do zdolności kredytowej. O kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody, na akceptację których zgodzi się Citibank. Minimalny akceptowalny dochód to 1.200 netto miesięcznie.

<<<Strona promocji „Zostań posiadaczem Karty Citibank World MasterCard i zdobądź Laptopa Lenovo Ideapad 100”>>>

karta kredytowa z laptopem lenovo citibank promocja

Karta Kredytowa z Laptopem Lenovo – warunki promocji:

 • Do 28.10.2015 r. należy wykupić kupon o wartości 5 zł na stronie promocji Groupon.pl. Jedna osoba może zrealizować tylko jeden kupon.
 • Do 31.10.2015 r. należy za pośrednictwem otrzymanego linku wypełnić formularz kontaktowy. Standardowo oddzwoni do nas pracownik Cittibanku w celu faktycznego złożenia wniosku o Kartę Kredytową  Citibank World MasterCard.
 • Wniosek zostanie wysłany do podpisu kurierem – będzie trzeba dołączyć ksero dowodu tożsamości oraz dokument potwierdzający dochody (np. wyciąg z rachunku bankowego). Dopiero po akceptacji wniosku zostanie wysłana umowa oraz Karta Kredytowa Citibank World MasterCard.
 • Przez 3 kolejne miesiące (począwszy od następnego miesiąca po otrzymaniu karty) należy wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę nie mniejszą niż 2.500 zł.
 • Należy równie  zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile lub za pomocą aplikacji CitiHandlowy for iPad w ciągu 30 dni od daty wydania karty.
 • W dniu otrzymania nagrody należy nadal być posiadaczem Karty Kredytowej Citibank World MasterCard.

Citibank o spełnieniu warunków i przyznaniu nagrody poinformuje nas poprzez wiadomość e-mail w następnym miesiącu, po miesiącu w którym zostaną spełnione warunki promocji. Nagroda – Laptop Lenovo Ideapad 100 15.6 zostanie wysłana kurierem w ciągu 30 dni od daty poinformowania o przyznaniu nagrody. Laptop wyceniany jest na 1.279 zł – Citibank ufunduje także dodatkową nagrodę pieniężną na zapłatę podatku od nagrody. Po otrzymaniu nagrody nie ma obowiązku dalszego utrzymywania karty.

Laptop Lenovo Ideapad 100 15.6”:

 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Model procesora: Intel® Celeron N2840
 • Gwarancja 1 rok
 • Pojemność dysku: 500 GB (5400 RPM)
 • Rozdzielczość: 1366 x 768 pikseli HD
 • System Windows 10 Home

Karta kredytowa z laptopem lenovo citibank


Nowa oferta specjalna Citibanku jest bardzo dobra ale obrót bezgotówkowy na poziomie 2.500 zł przez 3 kolejne miesiące dla większości jest nieosiągalny. Dlatego wszystkich zainteresowanych otrzymaniem nagrody za założenie Karty Kredytowej w Citibanku zachęcam do zapoznania się z wcześniejszymi, wciąż aktualnymi promocjami:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.