Konto z Nagrodą w Getin Online

konto z nagrodą Getin Online

W Getin Online pojawiła się kolejna promocja dotycząca konta osobistego. Od 3 listopada, każdy kto założy w Getin Online konto osobiste oraz spełni warunki promocji „Konto z Nagrodą” otrzyma od banku nagrodę. Do otrzymania jest ekspres do kawy lub kamera samochodowa albo bon na zakupy do sieci Rossmann. Warunki, które trzeba spełnić nie wydają się być trudne i są podobne do trwającej jednocześnie promocji Aktywna Karta – Szybki Start. Oferta pojawiła się także w Getin Online od dnia 05.12.2014 r.

Promocja Konto z Nagrodą oferuje do wyboru:

  • Ekspres do kawy KRUPS KP100B wartości 184,50 zł.
  • Kamerę samochodową Lark FreeCam 3.0 wartości 160 zł.
  • Kartę podarunkową do sieci Rossmann wartości 200 zł.

Wybór nagrody należy oczywiście do uczestnika. Jak zawsze w takich przypadkach promocja „Konto z Nagrodą” przeznaczona jest jedynie dla tych klientów, którzy nie są i nie byli po 01.06.2013 r. posiadaczami lub współposiadaczami rachunku w Getin Online.

Warunkiem otrzymania nagrody jest:

  • Otwarcie Konta Perfekcyjnego wraz z kartą na stronie promocji „Konto z Nagrodą”.
  • Dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta lub za pomocą aplikacji iKasa na łączną kwotę co najmniej 300 zł w miesiącu przystąpienia do promocji lub w miesiącu następnym.
  • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł przez co najmniej 10 miesięcy w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych od dnia przystąpienia do promocji.
  • Nierozwiązanie umowy w ciągu 12 miesięcy.

Konto z Nagrodą kamera samochodowa

Nagroda zostanie nam wysłana kurierem na adres korespondencyjny do 15-tego miesiąca, po miesiącu w którym spełniliśmy warunek obrotu kartą na poziomie minimum 300 zł. Jednak warunki promocji „Konto z Nagrodą” mówią, że przez 10 miesięcy musimy aktywnie korzystać z konta wykonując płatności bezgotówkowe za pomocą wydanej karty. Jeśli nie spełnimy tego warunku będziemy zobowiązani zwrócić 1/12 wartości nagrody za każdy miesiąc, w którym nie spełnimy warunku obrotu bezgotówkowego w kwocie minimum 300 zł. Taka sama zasada dotyczy nas, jeśli będziemy chcieli zamknąć konto w Getin Online przed upływem 12 miesięcy.

Konto z Nagrodą ekspres

Prowadzenie Konta Perfekcyjnego w Getin Online kosztuje 9,99 zł miesięcznie, chyba, że zapewnimy na konto wpływy w wysokości minimum 1.000 zł i dokonamy transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 400 zł. Dodatkowo pobierana jest opłata za kartę w wysokości 2,99 zł, której nie da się uniknąć. Opłata ta nie jest pobierana w pierwszym miesiącu od otwarcia konta. Bezpłatne są wszystkie przelewy internetowe, zlecenia stałe oraz wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju.

Konto z Nagrodą karta podarunkowa rossmann

Podsumowując promocja „Konto z Nagrodą” to kolejna dobra propozycja Getin Online. Okres, po którym możemy bezkarnie zlikwidować konto po otrzymaniu nagrody to jedynie 12 miesięcy – w przypadku Aktywnej Karty to 24 miesiące. Z drugiej strony trzeba się pilnować aby wykonywać transakcję kartą na wymaganym poziomie w każdym miesiącu, inaczej bank upomni się o część nagrody. Promocję „Konto z Nagrodą” można połączyć z ponownie przedłużoną promocją 50 zł na Start z Getin Mobile. Czyli do otrzymanej promocji można dorzucić kolejne 50 zł. Jak w przypadku każdej rozsądnej promocji w banku jestem na tak 🙂 Bliźniaczą ofertę ma także Open Online.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.