Nowa Lokata 3…2…1… GO! w Getin Online

lokata go

W Getin Online pojawiła się ponownie Lokata 3…2…1… GO! czyli 5-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3,50%. Tym razem liczba Lokat 3…2…1… GO! została ograniczona do dwóch tysięcy sztuk – w momencie pisania tej wiadomości nadal do wykorzystania jest prawie cała pula. Drugą zmianą jest maksymalna liczba lokat, jaką może założyć jeden klient. Wcześniej było to 20 sztuk, w bieżącej edycji jeden klient może założyć maksymalnie do 10 Lokat 3…2…1… GO! Jednocześnie w Open Online pojawiła się bliźniacza oferta – Lokata Hurra.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

Minimalna kwota Lokaty 3…2…1… GO! to 1.000 zł, maksymalna to 20.000 zł. Nie ma obowiązku posiadania w Getin Online konta osobistego. Na opłacenia wniosku mamy 7 dni. Zerwanie Lokaty 3…2…1… GO! przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek. Założenie Lokat 3…2…1… GO! można powiązać z programem Aktywna Karta Szybki Start oraz 50 zł od Getin Mobile. Premię z tej drugiej promocji wypłacają bardzo szybko – ja 50 zł dostałem już na drugi dzień po wykonaniu przelewu.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.