50 zł na start z Getin Mobile

50 zł na start od getin online

Stali czytelnicy mojej strony dobrze wiedzą, że korzystam z promocji Aktywna Karta Szybki Start w Getin Online. Do tej pory w ramach premii dostałem od Getin Online już 150 zł. Od wczoraj pojawiła się kolejna promocja, dzięki której jeśli powiem dzień dobry aplikacji Mobilnej Getin Online otrzymam 50 zł. Warunek do spełnienia jest bardzo prosty – należy wykonać przelew za pomocą Bankowości Mobilnej w wysokości minimum 20 zł. Niestety jak zwykle promocja jest ograniczona do osób, które przez dłuższy czas nie korzystali z Bankowości Mobilnej w Getin Online.

Warunkiem przystąpienia do promocji Getin Mobile jest:

  • Wypełnienie na stronie https://promocje.getinbank.pl/getinmobile formularza przystąpienia do promocji poprzez podanie numeru PESEL.
  • Nieposiadanie Lokaty Mobilnej w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji.
  • Brak wykonanych przelewów za pomocą Bankowości Mobilnej w ciągu 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji.
  • Ukończone 18 lat.

Jeśli spełniamy te warunki to należy jedynie zalogować się do Bankowości Mobilnej wykonać dowolny przelew na kwotę minimum 20 zł. Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w ciągu 5 dni licząc od dnia wykonania przelewu. Co ważne, w przypadku kont wspólnych każdemu współposiadaczowi przysługuje prawo do premii. Na zgłoszenie do promocji mamy czas do 31.08.2014 r., a na wykonanie przelewu mamy czas do 15.09.2014 r. Pula nagród ustalona została na 500.000 zł i raczej mało prawdopodobne, by została wyczerpana.

50 zł na start od getin online

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.