Kolejne podwyższenie oprocentowania lokat w Getin Online

lokat Getin Online

Dosłownie kilka dnie temu pisałem, że Getin Online postanowił pójść na przekór tendencjom rynkowym i podwyższył oprocentowanie swoich dwóch lokat: Lokaty Party i Lokaty Jak Marzenie. Getin Online poszedł za ciosem i zdecydował się na podwyższenie oprocentowania pozostałych swoich lokat. Tym samym dołącza do grupy banków, gdzie 3,50% na zwykłej lokacie nie jest marzeniem*. Poza tym wszystkie lokaty są dostępne dla wszystkich klientów, bez rozróżniania na nowe i stare środki.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

Obecna oferta depozytowa w Getin Online kształtuje się następującą:

  • Lokata na Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 4,50% do kwoty 10.000 zł, dostępna dla klientów posiadających w Getin Online konto osobiste i nie posiadali wcześniej Lokaty na Start.
  • Lokata Mobilna na 2 miesiące z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł, dostępna przez Bankowość Mobilną Getin Online.
  • Lokata Bumerang II na 1 dzień z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 10.000 zł, od listopada lokata znikła z oferty.
  • Lokata Party na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,30%.* od listopada oprocentowanie 3,10%.
  • Lokata Jak Marzenie na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,40%.* od listopada oprocentowanie 3,20%.
  • Lokata Mój Zysk na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,40% dla kwot od 50.000 zł do 100.000 zł, oraz 3,50% dla kwot powyżej 100.000 zł.
  • Lokata Pół na Pół, czyli dwie lokaty – jedna 3-miesięczna i jedna 6-miesięczna, obie oprocentowane na 3,10%.* Od listopada oprocentowanie 3,25% dla obu lokat.
  • Lokata Wznosząca na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3,50%, oprocentowana progresywnie od 2,50% do 5,10%, od listopada oprocentowanie 3,30%.
  • Lokata Aktywna na 24 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym równym stopie procentowej NBP + 0,75%, obecnie 3,25%. Od listopada oprocentowanie 2,75%.
  • Lokata Dynamiczna na 36 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym równym stopie procentowej NBP + 1%, obecnie 3,50%. Od listopada oprocentowanie 3%.

Lokaty na Start, Lokaty Mobilnej oraz Lokaty Bumerang II dostępne są jedynie dla posiadaczy konta osobistego w Getin Online. Pozostałe lokaty można założyć bez konieczności otwierania w Getin Online rachunku osobistego. Zerwanie lokat w Getin Online przed terminem powoduje utratę naliczonych odsetek. Inaczej jest w przypadku Lokaty Wznoszącej – oprocentowanie naliczane jest za każdy miesiąc trwania lokaty. Poza Lokatą Bumerang II wszystkie lokaty odnawiają się na taki sam okres na oprocentowaniu równym co najwyżej stopie procentowej NBP, czyli 2,50%. Także poza Lokatą Bumerang II na opłacenie lokat mamy 7 dni. Wszystkie lokaty możemy otworzyć całkowicie online.

konto oszczędnościowe getin online

Nadal aktualna jest oferta Konta Oszczędnościowego – Więcej na Start z oprocentowaniem 3,50% do kwoty 100.000 zł dla nowych klientów przez 3 miesiące od momentu otwarcia Konta Oszczędnościowego. Aktualna jest także druga edycja promocji Aktywna Karta – Szybki Start, w której za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego Getin Online wypłaca premię w wysokości 300 zł w ciągu pół roku. Więcej o promocji Aktywna Karta – Szybki Start pisałem tutaj.

* Oczywiście bliźniaczą ofertę posiada klon Getin Online – Open Online.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.