Bilokata w Meritum Banku czyli 4% i 3%

Meritum Bank

Tym razem w ofercie Meritum Banku pojawiło się ciekawe rozwiązanie znane pod nazwą Bilokaty. Bank oferuje nam tak właściwie dwie lokaty do założenia – jedną na 3 miesiące z oprocentowaniem 4% i drugą na 9 lub 12 miesięcy z oprocentowaniem 3%. Zróżnicowanie polega na tym, że bank dzieli klientów na nowych, którzy nie mają jeszcze konta oraz na klientów, którzy już mają konto w tym banku. Kwota na lokatę dzielona jest po połowie – jedna połowa lokowana jest w lokatę na 3 miesiące, a druga połowa w lokatę na 9 bądź 12 miesięcy.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Szczegóły lokaty:

  • Bilokata Start – środki dzielone są po połowie na dwie lokaty: lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 4% oraz lokata na 9 miesięcy z oprocentowaniem 3%, oferta skierowana dla klientów, którzy nie mają jeszcze Prostego Konta Osobistego, szczegóły tutaj
  • Bilokata Plus – środki dzielone są po połowie na dwie lokaty: lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 4% oraz lokata na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3%, oferta skierowana dla klientów którzy mają już Proste Kont Osobiste, szczegóły tutaj

roste Konto Osobiste na szczęście jest całkowicie bezpłatne. Bilokatę Start można otworzyć tylko jedną w ciągu miesiąca od otwarcia rachunku. Bilokatę Plus można otworzyć w dowolnej ilości. Minimalna kwota to 1.000 zł maksymalna 500.000 zł. Lokaty nie są odnawialne. Zerwanie lokaty powoduje brak naliczenia odsetek i zwrot całego kapitału. Na pewno jest to ciekawe rozwiązanie z całkiem dobry oprocentowaniem, znane wcześniej raczej w inwestowaniu w fundusze. Oferta jak wszystkie powyżej 3% godna uwagi.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.