300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Banku

Witam. Santander Consumer Bank jest specyficznym bankiem, który nie oferuje standardowych kont osobistych a skupia się jedynie na zbieranie oszczędności i oferowaniu kredytów. Oferuje także karty kredytowe, a dzięki promocji Tanie kupowanie z TurboKartą i bonem do Biedronki można otrzymać tytułowe 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Banku. Warunki są dosyć proste do spełnienia. Dodatkowo w ramach stałej akcji można otrzymać do 360 zł zwrotu za zakupy w wybranych kategoriach miejsce. Nowa promocja karty kredytowej z voucherami 300 zł do Biedronki w Santander Consumer Bank trwa do 31.12.2023 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Z nowej promocji nie mogą skorzystać osoby, które nie mają karty kredytowej w Santander Consumer Banku oraz nie miały tej karty w 2023 i 2022 roku. Taka uwaga – Santander i Santander Consumer Bank to dwa oddzielne banki.

300 zł za kartę kredytową w Santander Consumer Banku – warunki promocji
  • Złożenie do 31.12.2023 r. złożyć wniosku i zawarcie za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego umowy o kartę kredytową TurboKarta. Lepiej zrobić to wcześniej niż później.
  • Zalogowanie się do bankowości internetowej i/lub mobilnej w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o kartę kredytową.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych o wartości co najmniej 500 zł w danym miesiącu w ciągu 4 miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę. Nagroda – 3 vouchery każdy o wartości 100 zł do sklepów Biedronka za wydanie 500 zł w danym miesiącu.
  • Brak zaległości w spłacie zadłużenia na kwotę wyższą niż 50 zł i dłuższych niż 10 dni na dzień przyznania nagrody. Nie można też wypowiadać umowy o kartę.

300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Banku

<<< Strona promocji 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Banku>>>

Aby otrzymać maksymalną nagrodę należy wydawać kartą 500 zł w danym miesiącu. Mamy na to cztery miesiące od daty zawarcia umowy. Za każdy miesiąc otrzymamy voucher o wartości 100 zł. Więc wystarczy wykonać takie transakcje w trzech miesiącach. Vouchery będą przekazywane sms-em do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Umowę można podpisać przelewem weryfikacyjnym lub poprzez kuriera.  Obowiązuje opłata miesięczna 6,90 zł pobierana w przypadku przyznania i aktywacji karty oraz w kolejnych miesiącach. Aby uniknąć tej opłaty należy wykonywać operacje bezgotówkowe na kwotę 1.000 zł. To dosyć sporo jak mam być szczery. Ale w ramach stałej promocji Zakupy z premią można otrzymać do 360 zł zwrotu w roku za wybrane zakupy.

TurboKarta – zwroty:
  • 5% zwrotu wartości transakcji w samodzielnych myjniach samochodowych, nie funkcjonujących w ramach stacji benzynowych (kod MCC 7542).
  • 3% zwrotu wartości transakcji w restauracjach (kod MCC 5811, 5812, 5813, 5814).
  • 1% zwrotu wartości transakcji na stacjach paliw (kod MCC 5541, 5542, 5983).

300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Banku

Aby otrzymywać vouchery należy terminowo spłacać kartę. Dodatkowo otrzymujemy ubezpieczenie Car Assistance zapewniające pomoc w przypadku wypadku, awarii czy kradzieży samochodu, a nawet braku paliwa (rozładowania akumulatora czy przebicia opony). Zakres jest dosyć dobry. Sprawia to, że sama w sobie Turbokarta w Santander Consumer Banku jest bardzo dobra. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Bank oraz szansą na inne zwroty za płatności kartą zapraszam tutaj:

300 zł do Biedronki za kartę kredytową w Santander Consumer Banku


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach,
– 4829, określający przelewy środków pieniężnych,
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający pośredników ubezpieczeniowych,
– 6051, określający instytucje niefinansowe, waluta obca, zlecenie pieniężne i czeki podróżne,
– 6540, określający instytucje niefinansowe – zakup/obciążenie kart,
– przelewy, doładowania kart i innych portfeli cyfrowych typy PayPal czy Revolut,
– 6010, określający instytucje niefinansowe – ręczne wypłaty gotówkowe.


Regulamin Sprzedaży Premiowej „Tanie kupowanie z TurboKARTĄ i bonem do Biedronki” dla kart kredytowych Visa TurboKARTA Santander Consumer Bank S.A.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Zakupy z premią.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.