Do 650 zł za konto w VeloBanku

Witam. Kolejnym bankiem, który postanowił przedłużyć swoją promocję konta osobistego jest następca Getin Banku – Velobank. W kwietniu pojawiła się akcja Witaj w VeloBanku edycja 1/2023 dzięki której ponownie można otrzymać 600 zł za konto w Velobanku w postaci 10% zwrotu za zakupu. Maksymalnie dzięki promocji można otrzymać aż 600 zł w przeciągu 6 miesięcy. Dodatkowo można dorzucić 50 zł za otwarcie VeloKonta (konta osobistego) z odpowiednim kodem polecenia. Można także otrzymać 100 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile. Łącznie można otrzymać aż 650 zł za konto w Velobanku. Nowa promocja trwa do 31.08.2023 r., przy czym niektóre akcje wygasają wcześniej.

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów, którzy od co najmniej 31.10.2022 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Konto można otworzyć na dowód osobisty, selfie czy za pośrednictwem kuriera.

Aby otrzymać do 600 zł za konto w VeloBanku należy:
  • Do 31.08.2023 r. otworzyć VeloKonto oraz VeloSkarbonkę.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w każdym kolejnym 30-dniowym okresie promocji.

Nagroda to 10% zwrot wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych wykonanych na VeloKoncie. Wypłata będzie księgowana na VeloSkarbonce już w ciągu 2 dni roboczych od daty wykonania promocyjnych transakcji. Maksymalnie można otrzymać 100 zł w każdym kolejnym cyklu 30-dniowym przez kolejne 6 miesięcy. Co ważne promocja podzielona jest na 30-dniowe cykle, a pierwszy zaczyna się od daty aktywacji konta.

I to wszystko. Za wydawanie kartą lub BLIKem 1.000 zł w ciągu kolejnych 180 dni można otrzymać bardzo sowitą premię. Niejako przy okazji można także założyć Konto Oszczędnościowe oraz lokaty z oprocentowaniem nawet 8% w skali roku. Samo VeloKonto jest bezpłatne, domyśle bezpłatne są bankomaty Planet Cash w Polsce i UE a po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK miesięcznie także pozostałe bankomaty. Po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie bezpłatna także jest karta (standardowa opłata 7 zł).


Dodatkowo w ramach ogólnej akcji Punktu na start możemy także otrzymać 8.000 punktów w ramach programu Bezcenne Chwile Mastercard. Należy w ciągu 30 dni od daty rejestracji karty w programie wykonać transakcje bezgotówkowe kartą w wysokości co najmniej 100 zł. Promocyjne punkty zostaną dopisane do programu po 30 dniach roboczych. Można je wymienić na 2 bonu o wartości po 50 zł np. do stacji Circle K. Ta akcja trwa do 17.05.2023 r. Szczegóły na stronie programu tutaj.


Dodatkowo w przypadku wpisania odpowiedniego kodu polecenia przy otwarciu konta można otrzymać 50 zł. Warunek – zasilenie otwartego konta kwotę co najmniej 2.000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy, po miesiącu otwarcia konta oraz wyrażenie wszystkich zgód marketingowych. Premia wpłynie do końca następnego miesiąca po spełnieniu wspomnianych warunków. Osoba polecająca otrzyma 100 zł. Kod polecający można otrzymać od znajomych czy rodziny. Warto skorzystać. Obecny program poleceń trwa do 31.08.2023 r. Można skorzystać z mojego kodu – ZG8PF1 – lub skorzystać od kogoś znajomego czy rodziny.


VeloKonto można otworzyć za pośrednictwem kuriera lub całkowicie zdalnie. Wszystkich zainteresowanych premią do 650 zł za konto w VeloBanku zapraszam tutaj:


Regulamin promocji Witaj w VeloBanku – edycja 1/2023.

Regulamin promocji Doceniam Velo – polecam Velo edycja 2.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.