300 zł za konto w Santanderze w majowej promocji

Maj to miesiąc, w którym zmieniły się warunki i zasadnych promocji, dzięki której można otrzymać solidną premię za konto w Santanderze. Pojawiła się akcja Otwórz Konto, zyskaj 250 zł dzięki której ponownie nowi i niektórzy powracający mogą otrzymać 300 zł za konto w Santanderze. Niejako 250 zł otrzymuje się za samo założenie i wykazanie pewnej aktywności, ponowne 50 zł za udział w programie poleceń. Nowa promocja Santandera trwa do 31.05.2021 r.

Z nowszej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.05.2020 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze, w tym od 01.04.2019 r. nie można było brać udziału w akcjach promocyjnych związanych z kontem osobistym w Santanderze.

250 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 31.05.2021 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji z kartą debetową, dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Zawarcie do 15.06.2021 r. umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy lub poprzez przelew weryfikacyjny).
 • Do 30.06.2021 r. wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W miesiącu czerwcu 2021 r. – nagroda 100 zł:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKem na łączną kwotę minimum 250 zł.
  • Zalogowanie się 5 razy do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • W miesiącu lipcu i sierpniu 2021 r. – nagroda 150 zł:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKem na łączną kwotę minimum 250 zł. W obu miesiącach.
  • Zalogowanie się 5 razy do aplikacji mobilnej Santander mobile w obu miesiącach.
  • Wykonanie po co najmniej 1 przelewu natychmiastowego zewnętrznego w obu miesiącach za pomocą bankowości elektronicznej.
 • Do 31.07.2021 r. odebranie wypłaconej na konto w Santanderze premii w wysokości 100 zł, a do 30.09.2021 r. odebranie premii w wysokości 150 zł.
 • W przypadku skorzystaniu z programu poleceń – wykonanie do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta transakcji bezgotówkowych i/lub BLIKem kwoty 300 zł (w tym jedna transakcję bezgotówkową BLIKem). Nagroda 50 zł.

<<<Strona promocji 300 zł za konto w Santanderze>>>

300 zł za konto w Santanderze w majowej promocji

W porównaniu do poprzedniej akcji warunki trochę się zmieniły i są bardziej wymagające. Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy lub poprzez przelew weryfikacyjny. Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia. Przy składaniu wniosku powinien wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych lub wykorzystać kod od jakiejś zaprzyjaźnionej osoby. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł.

Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł, w tym co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 30.09.2021 r. Co ważne – nie można mieć konta od 01.05.2020 r.

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ponownie w ramach połączonych akcji można otrzymać łącznie do 300 zł premii w gotówce za założenie konta w promocji i udział w programie poleceń. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz Lokatę Mobilną na 1% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe po spełnieniu bardzo prosty warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w  Santanderze zapraszam tutaj:

300 zł za konto w Santanderze w majowej promocji


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 14 zł).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji Otwórz konto, zyska 250 zł.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja XI.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.