300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

W Banku Millennium z początkiem lutego postanowił ponowić akcję promocyjną zarówno konta osobistego jak i karty kredytowej. O koncie osobistym pisałem wczoraj tutaj. Natomiast dzisiaj opisuję znaną i lubianą akcję karty kredytowej. Ponownie można otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium tym razem w ramach akcji Udane zakupy z kartą kredytową Millennium. Jak zwykle trzeba być klientem Banku Millennium bo o kartę trzeba zawnioskować poprzez bankowość internetową. Warunki zmieniły się trochę – obecnie otrzymuje się 6 bonów za transakcje w ciągu 6 miesięcy. Nowa promocja Banku Millennium trwa do 31.03.2021 r. lub do wyczerpania puli 10.000 sztuk promocyjnych wniosków.


W Banku Millenniummożna otrzymać także do 350 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj.


Przesunął się tym razem okres karencji – promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2019 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba otrzymać kartę Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Mastracrd Gold z limitem minimum 3.000 zł (lub z limitem 5.000 zł dla karty Gold).

Aby otrzymać 300 zł na Allegro za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  • Zawnioskować o kartę kredytową Mastercard poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł (lub 5.000 zł dla karty Gold).
  • Wyrazić wszystkie zgody marketingowe i handlowe.
  • Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub BLIK w kwocie 350 zł:
    • Dla wniosków złożonych w lutym: w marcu,  kwietniu, maju, czerwcu, lipcu i sierpniu 2021 r.
    • Dla wniosków złożonych w marcu: w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu 2021 r.

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Nagroda za udział w promocji to 6 kart podarunkowych na Allegro, każda o wartości o wartości 50 zł. Będzie to tak naprawdę kod, który wpisuje się przy dokonywaniu płatności za zakupy na Allegro. Zostanie on wysłany do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnieniu warunków promocji na podany numer kontaktowy sms-em. Karta kredytowa do tego czasu musi być aktywna i nie może być w trakcie wypowiedzenia. Kody będą ważne przez 11 miesięcy od daty ich otrzymania – trzeba je zrealizować jednorazowi ale można zapłacić nim za zakupy u kilku sprzedawców.

Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 miesięcy. Zadłużenie na karcie powinniśmy spłacać w terminie aby nie naliczyły się dodatkowe odsetki i opłaty. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Masterdard Impresja lub Millennium Mastercard Gold. Najkorzystniejsza to karta Impresja. Daje pewien zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 25 zł miesięcznie w postacji 5% zwrotu za zakupy. Zwrot nalicza się na rachunek karty. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował ostatnio 10% zwrotu do 2.000 zł czyli 200 zł za transakcje w styczniu dzięki czemu powinienem otrzymać 200 zł. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj.

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Regulamin promocji Udane zakupy z kartą kredytową Millennium.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.