250 zł za konto w BNP Paribas i szansa na 5.000 zł w dodatkowym konkursie

W ostatnich dniach pojawiła się kolejna akcja promocyjna konta osobistego w BNP Paribas. A właściwie pojawiła się akcja Złota polska premia w ramach której tym razem można otrzymać 250 zł za konto w BNP Paribas z szansą do zdobycia dodatkowych 5.000 zł za udział w konkursie Wygraj Jesienią. Warunki otrzymania premii są jak zwykle łatwe do spełnienia a okres karencji lekko skrócony w porównaniu do poprzednich akcji. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 15.11.2020 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Dodatkowo można otrzymać 300 zł na Allego za kartę kredytową – szczegóły tutaj:

250 zł za konto w BNP Paribas i szansa na 5.000 zł w dodatkowym konkursie


Z najnowszej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 15.11.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 25.11.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 27.12.2020 r. zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych o nr konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 250 zł za konto w BNP Paribas>>>

250 zł za konto w BNP Paribas i szansa na 5.000 zł w dodatkowym konkursie

Nagrody w promocji Złota polska premia:
Pierwsze 50 zł w gotówce za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu listopadzie zalogowanie się co najmniej raz do GOonline lub Aplikacji mobilnej GOmobile.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Drugie 100 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu grudniu wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 500 zł.
 • W miesiącu grudniu wykonanie co najmniej 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Trzecie 100 zł w gotówce za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W miesiącu styczniu  otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł.
 • W miesiącu styczniu 2021 r. wykonanie co najmniej 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).

Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do 21 grudnia, 22 stycznia i 27 lutego 2021 r. z adresu jesien@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Nagrody wpłyną do końca grudnia, stycznia i lutego przyszłego roku. Należy do 27.12.2020 r. zalogować się na stronę wskazaną w wiadomości o przyznaniu nagrody i podać numer konta w BNP Paribas do wypłaty premii.


Przy składaniu wniosku można od razu zaznaczyć, że chcemy wziąć udział w konkursie Wygraj jesienią. Tutaj z kolei nie można być posiadaczem konta w BNP Paribas od 15 miesięcy. Trzeba też spełnić warunki otrzymania pierwszej premii. Następnie w okresie od 18.11 do 15.12 na stronie promocji dołączyć zdjęcie pod tytułem Śladami jesieni. Bank oceni zdjęcia – nagrody są trzy – 5.000 zł za I miejsce, 1.500 zł za II miejsce i 1.000 zł za III miejsce. Szczęśliwych wygranych BNP Paribas powiadomi do 15.01.2021., do 24.01.2021 r. należy zalogować się na stronie promocji i podać nr konta do wypłaty a ta nastąpi do 31.01.2021.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 250 zł za konto w BNP Paribas plus udziałem w konkursie zapraszam tutaj:

250 zł za konto w BNP Paribas i szansa na 5.000 zł w dodatkowym konkursie

Regulamin promocji Złota polska jesień.

Regulamin konkursu wygraj jesienią.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

250 zł za konto w BNP Paribas i szansa na 5.000 zł w dodatkowym konkursie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.