Łatwe 250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Noworoczne konto

Z końcem roku skończyło się sporo akcji promocyjnych dotyczących kont osobistych. Ale tak właściwie tylko na chwilę bo już startują nowe promocje. Wczoraj opisywałem promocję z premię 160 zł za konto w ING Banku Śląski, za to dzisiaj wystartowała akcja Noworoczne konto dzięki której można otrzymać łatwe 250 zł za konto w BNP Paribas. Wystarczy robić 10 przelewów i dwa zasilenia po 1.000 zł w ciągu 2 miesięcy. Nowa akcja promocyjna BNP Paribas trwa do 15.01.2020 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo do akcji mogą przystąpić tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

250 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 15.01.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 29.01.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

Łatwe 250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Noworoczne konto
Nagrody w ramach promocji Noworoczne konto:
 • Pierwsze 100 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie.
  • W miesiącu lutym 2020 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
  • W miesiącu lutym 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Drugie 150 zł za:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu marcu 2020 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
  • W miesiącu marcu 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł.

Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 20.03.2020 r., a kolejna miesiąc później. Należy do 25.03.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do jej wypłaty – wpisać numer otwartego konta w BNP Paribas. Nagrody wpłyną na podane konto do końca marca i kwietnia. Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj, która kosztuje 3 zł miesięcznie. Można jej uniknąć robiąc wykonując jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą (nie muszą robić nic). Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych łatwą premią w wysokości 250 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Łatwe 250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Noworoczne konto

Regulamin promocji Noworoczne konto.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Łatwe 250 zł za konto w BNP Paribas w akcji Noworoczne konto

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.