300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Skorzystaj w Nowym Roku

W dniu wczorajszym skończyła się promocja z premią 250 zł za konto w BNP Paribas. Ale BNP nie kazał długo czekać na nową promocję bo już dzisiaj wystartowała akcja Skorzystaj w Nowym Roku dzięki której można tym razem otrzymać 300 zł za konto w BNP Paribas. Obecnie aby otrzymać premię należy wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe oraz zasilać otwarte konto odpowiednią kwotą. Ale w zamian otrzymuje się solidną premię w wysokości 300 zł (minus opłata za kartę). Nowa promocja francuskiego banku trwa do 06.02.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo do akcji mogą przystąpić tylko nowi klienci BNP, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

300 zł za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 06.02.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 21.02.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Skorzystaj w Nowym Roku
Nagrody w ramach promocji Skorzystaj w Nowym Roku:
 • Pierwsze 50 zł za:
  • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie.
  • W miesiącu lutym 2020 r. wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
 • Drugie 100 zł za:
   • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
   • W miesiącu marcu i kwietniu 2020 r. wykonanie transakcji na kwotę co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu).
   • W miesiącu marcu i kwietniu 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).
 • Trzecie 150 zł za:
   • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
   • W miesiącu maju i czerwcu 2020 r. wykonanie transakcji na kwotę co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu).
   • W miesiącu maju i czerwcu 2020 r. otrzymanie wpływów na kwotę co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).

Wyłączone są transakcje niezwiązane z zakupami (szczegóły niżej). Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana na nasz adres e-mail do 20.03.2020 r., a kolejne do 22 maja i 24 lipca. Należy do 25.03.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do jej wypłaty – wpisać numer otwartego konta w BNP Paribas (poprzez przekierowania z otrzymanego e-maila o przyznaniu nagrody). Nagrody wpłyną na podane konto do końca marca, maja i lipca. Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby potwierdzić naszą tożsamość i wydać nam kartę debetową.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Świat, która kosztuje 10 zł miesięcznie. Niestety nie da się uniknąć tej opłaty. Trzeba ją posiadać do co najmniej końca lipca czyli liczyć trzeba nie mniej niż 50 zł – 60 zł opłat miesięcznych. W zamian otrzymuje się kilka bonusów – brak kosztów przewalutowania, 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i grupy BNP Paribas za granicą, bezpłatne ubezpieczenie Rezygnacja z podróży. Wszystkich zainteresowanychpremią w wysokości 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Skorzystaj w Nowym Roku

Regulamin promocji Skorzystaj w Nowym Roku.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

300 zł za konto w BNP Paribas w akcji Skorzystaj w Nowym Roku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.