50 zł za konto za polecenia i 100 zł za polecenie

Getin Bank w dniu dzisiejszym odnowił swój program poleceń Polecam Proste Zasady VI edycja,  który niezmiennie cieszy się bardzo dużą popularnością. A cieszy się sporą popularnością z jednego, ważnego powodu – okres karencji jest bardzo, bardzo łagodny. Drugi powód to po prostu dobra oferta Elastycznego Konta Oszczędnościowego. W ramach VI edycji programu poleceń ponownie można otrzymać 50 zł za otwarcie konta osobistego Konta Proste Zasady. Osoba polecona otrzymuje 100 zł za skuteczne polecenia. Aby otrzymać premię 50 zł za konto z polecenia wystarczy nie być posiadaczem konta osobistego w Getin Banku od 31.10.2019 r. Później wystarczy spełnić bardzo proste warunki aktywności. Nowy program poleceń trwa do 29.02.2020 r.

Aby przystąpić do programu należy w bankowości internetowej zaakceptować warunki nowego programu a później można polecać konta znajomym i rodzinie. Należy pamiętać, że nowi klienci Getinu powinni przy otwarciu konta wpisać odpowiedni kod polecenia – można poprosić o kod rodzinę albo znajomych lub wpisać mój kod – X2QC92 (zmienia się co kolejną edycję programu). Osoby polecająca jak i polecona powinny mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe oraz zgody na ujawnienie informacji niezbędnych do realizacji zasad programu poleceń.50 zł za konto za polecenia i 100 zł za polecenieOsoba polecona w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego powinna zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.000 zł (jednorazowo) z konta firmowego w Getin Banku lub z konta w innym banku + wykonywać jedną operację bezgotówkową (dla bezpłatności konta.) I to właściwie – za spełnienie tego warunku osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca – 100 zł (już po odjęciu podatku). Premie zostaną wypłacone do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków programu. Maksymalnie można otrzymać 500 zł za skuteczne polecenie 5 kont. Dodatkowo można otworzyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,80% do 100.000 zł na 4 miesiące – więcej o takich kontach pisałem tutaj. Co prawda oferta ta zaraz się skończy ale jest ona systematycznie przedłużana. A wszystkich zainteresowanych premiami za Konto Proste Zasady zapraszam tutaj:

50 zł za konto za polecenia i 100 zł za polecenie

Dodatkowo w ramach promocji Powrót do szkoły z Decathlon trwającej do 31.12.2019 r. (lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk nagród) można otworzyć dziecku Konto Proste Zasady Junior i otrzymać bon na 50 zł do sklepu Decathlon. Należy do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia Konta Proste Zasady Junior otrzymać na „dorosłe” konto wpływ w wysokości 1.000 zł oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową. Konto Proste Zasady Junior przeznaczone są dla osób w wieku 13 – 18 lat. Więcej szczegółów na stronie promocji tutaj:

50 zł za konto za polecenia i 100 zł za polecenie


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady VI.

Regulamin Oferty Specjalnej Nowe Środki na EKO.

Regulamin Promocji Powrót do Szkoły z Decathlon.

1 Komentarz

  1. Pewny oraz swiezo wygenerowany kod polecenia w VI edycja programu: C539RN
    Mam równiez wyrazone wszystkie niezbedne zgody do udzialu w programie.
    Z góry dziekuje i pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.