Rekordowa premia 380 zł za konto osobiste w Santanderze

Przez ostatnie 2 miesiące można było otworzyć konto osobiste w Santanderze Konto Jakie Chcę w ramach 3 połączonych z łączną premią w wysokości 380 zł. 150 zł można było dostać w voucherze i gotówce za aktywne używanie, 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 150 zł za wynagrodzenie. Pierwsza akcja ostatnio wygasła, ale pojawiła się za to promocja Mam Konto Jakie Chcę z premią dzięki której to oprócz premii za wynagrodzenie oraz polecenie ponownie można otrzymać premię 150 zł, tym razem do Biedronki. Sprawia to, że na uczestników wszystkich akcji czeka rekordowa premia w wysokości 380 zł. Niestety tym razem został wprowadzony okres (dłuższy) karencji. Nowa akcja trwa do 31.08.2019 r.

Wcześniej wystarczyło nie posiadać konta osobistego na dzień złożenia wniosku o Konto Jakie Chcę. Tym razem do akcji mogą przystąpić osoby, które na dzień 01.07.2019 r. nie posiada w Santanderze rachunku płatniczego o charakterze oszczędnościowo-rozliczeniowym. W ramach akcji można otrzymać dwie nagrody – vouchery o wartości 50 zł i 100 zł do sklepów Biedronka.

Mam Konto Jakie Chcę z premią – warunki akcji:
  • Wyrażenie zgód marketingowych, handlowych, na marketing telefoniczny i elektroniczne kanały dostępu.
  • Najpóźniej do 15.09.2019 r. zawarcie umowy o Konto Jakie Chcę z kartą debetową i bankowością internetową.
  • Do 15.09.2019 r. otrzymanie sms-a lub e-maila od Santandera o aktywacji konta.
 • W terminie 30 dni od aktywacji konta (najpóźniej do 15.10.2019 r.) zapewnienie wpływów na konto w wysokości 1.000 zł oraz wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych.

Nagrody – vouchery o wartości 50 zł i 100 zł zostaną wysłane na adres e-mail do 31.10.2019 r. Przy czym za samo otwarcie aktywację konta należy się voucher o wartości 50 zł, a za zapewnienie wpływów i transakcje bezgotówkowe – voucher o wartości 100 zł. Vouchery będą ważne 31.07.2020 r. – trzeba je (odpowiednie numer) podać kasjerowi przed dokonaniem płatności.


Dodatkowo można otrzymać 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia – ale w tych dwóch akcjach obowiązuje trochę inny okres karencji. Jeżeli ktoś nie miał konta w Santanderze od 01.05.2018 r. to przy składaniu wniosku należy wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 80 zł. Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 80 zł. Akcja trwa do 30.09.2019 r.

Osoby nieposiadające konta w Santanderze od 01.04.2019 r. mogą zarobić dodatkowe 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. Wystarczy przez kolejne 3 miesiące, po miesiącu założenia Konta Jakiego Chcę przelewać wynagrodzenie w kwocie minimum 1.000 zł oraz wykonywać po 5 transakcji bezgotówkowych. I to wszystko – po kolejnym miesiącu Santander powinien wypłacić premię w wysokości 150 zł. Akcja ta trwa do 31.07.2019 r. Została przedłużona do 31.10.2019 r.

150 zł za konto z wynagrodzeniem w Santanderze – warunki promocji:
  • Złożenie poprzez bankowość internetową lub infolinię dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto osobiste.
  • Przelewanie wynagrodzenia/renty/emerytury/świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w wysokości minimum 1.000 zł przez 3 kolejne miesiące.
 • Wykonywanie co najmniej 5 płatności bezgotówkowych przez kolejne 3 miesiące (miesięcznie).

Wynagrodzenie powinno być przelewane począwszy od kolejnego miesiąca  następującym po miesiącu złożenia odpowiedniej dyspozycji. Albo od jeszcze następnego miesiąca. Od tego uzależniony jest wpływ premii. Klienci którzy zapewnią wpływy wynagrodzenia w następnym miesiącu po złożeniu dyspozycji oraz przez kolejne 2 miesiące i będą wykonywać w tych samych miesiącach po 5 transakcji dostaną premię do końca 4-tego miesiąca. Klienci, którzy wpływy wynagrodzenia i odpowiednie transakcje zapewnią dopiero od drugiego miesiąca, po miesiącu złożenia dyspozycji otrzymają premią do końca 5-tego miesiąca.


W nowej promocji 150 ZŁ ZA KONTO Z WYNAGRODZENIEM IV EDYCJA trwającej od 01.08.2019 r. do 31.10.2019 r. wystarczy przelewać przez 3 kolejne miesiące swoje wynagrodzenie w kwocie minimum 1.000 zł. Nie trzeba już wykonywać transakcji bezgotówkowych. Czas na spełnienie warunków akcji jest do 31.01.2020 r.

Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet. Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ponownie dzięki połączonym akcjom można zgarnąć rekordowe 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santanderze. Pierwsze 50 zł i 100 zł w postaci voucherów do Biedronki, kolejne 80 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 150 zł za przelewanie wynagrodzenia. A to wszystko za darmowe lub prawie darmowe konto osobiste Konto Jakie Chcę w Santanderze. Wszystkich zainteresowanych nową promocyjną akcja hiszpańskiego banku zapraszam tutaj:


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.\
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).
 • Darmowe przelewy natychmiastowe.

Regulamin Promocja „Mam Konto Jakie Chcę z premią”.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja IV.

Regulamin promocji 150 zł za konto z wynagrodzenie – edycja III.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.