300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Zyskaj w promocji

Do oferty BNP Paribas właśnie weszła kolejna akcja Zyskaj w promocji z rekordową od kilku miesięcy premią za konto osobiste. To kolejna okazją obok kilku innych akcji tego francuskiego banku dzięki której można otrzymać aż 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Tak naprawdę wystarczy otworzyć konto jako nowy klient, zapewnić naprawdę umiarkowane wpływy na konto oraz wykonać niewielką ilość transakcji bezgotówkowych. Co prawda w tej okazji można otworzyć konto z płatną kartą debetową ale i tak promocja jest bardzo korzystna. Nowa akcja BNP Paribas trwa do 2.000 uczestników, nie dłużej niż do 12.07.2019 r. Nadal też można otrzymać 400 zł za kartę kredytową w BNP Paribas.

Z akcji Zyskaj w promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki akcji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 12.07.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 19.07.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 25.09.2019 r. zalogowanie się na stronie promocji i podanie numeru konta do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

Nagrody w ramach promocji Zyskaj w promcji:
 • Pierwsze 150 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • W miesiącu lipcu i sierpniu 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
 • Drugie 150 zł premii za:
   • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
   • W miesiącu wrześniu i październiku 2019 należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł.

Ponownie można otrzymać dwie nagrody po 150 zł. Konto osobiste – nowe Konto Otwarte dla Ciebie otwierane jest jedynie za pośrednictwem kuriera. O przyznaniu premii uczestnicy zostaną powiadomienie do 20 września i 20 listopada 2019 r. Należy do 25.09.2019 r. zalogować się na odpowiedniej stronie podanej w otrzymanej wiadomości i uzupełnić dane – nr otwartego w BNP Paribas konta. Premie zostaną wypłacone do końca września i do końca listopada. I to wszystko – wystarczą 3 miesiące transakcji bezgotówkowych i 2 miesiące odpowiednich przelewów (mogą być z naszego konta w innym banku).

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Świat to sztywne 10 zł – nie da się uniknąć tej opłaty. W zamian otrzymuje się kilka bonusów jak bezpłatne bankomaty w Polsce oraz bankomaty za granicą grupy BNP oraz Global Aliance czy bezpłatne ubezpieczenie Rezygnacja z podróży. Uczestnicy promocji powinni uwzględnić koszty obsługi karty w zyskach z promocji – będzie to minimum 40 – 50 zł bo kartę należy posiadać do czasu otrzymania nagrody. W każdym razie wszystkich zainteresowanych nową kwotą 300 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

300 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Zyskaj w promocji


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Zyskaj w promocji.


Szczegóły akcji Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 100 zł na zakupy za kartę kredytową w BNP Paribas tutaj:


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.