150 zł za konto osobiste w Alior Banku w akcji Zgarnij Premię

Ledwo się skończyła jedna promocja dotycząca Konta Jakże Osobistego w Alior Banku a dosłownie z drobną przerwą wystartowała kolejna akcja. Tym razem w ramach promocji Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 3 edycja można w prosty sposób otrzymać 150 zł zł za konto osobiste w Alior Banku. Warunki otrzymania premii są bardzo łatwe do spełnienia i nie powinny nikomu sprawić trudności (poza okresem karencji). Nowa promocja konta osobistego w Alior Banku trwa do 22.07.2019 r., a może być dodatkowo przedłużona.

Akcja dotyczy osób, które od 10.06.2018 r. nie posiadały w Alior Banku RORu, RORu walutowego czy Karty Kibic. Posiadanie konta firmowego, kont oszczędnościowych, konta w Kantorze Walutowym czy w T-Mobile nie wyklucza z uczestnictwa w promocji. Niezbędne jest posiadanie dowodu osobistego.


Uwaga – można dodatkowo otrzymać 3.400 punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Należy po otwarciu konta i otrzymaniu karty zarejestrować ją w ww. programie (np. w bankowości internetowej). Akcja skierowana jest do osób, które pierwszy raz rejestrują kartę w programie Mastercarda. Należy wykonać tylko 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (przystąpienie trwa najczęściej kilka dni). Promocyjne punkty zostaną naliczone w ciągu 5 dni roboczych o daty wykonania ostatniej promocyjnej transakcji. Można je wymienić na voucher o wartości 50 zł do różnych sklepów lub 4 bilety do kina Cinema City. Promocja ograniczona jest do 6.000 osób. Więcej informacji na stronie promocji.


150 zł za konto osobiste w Alior Banku – warunki promocji:
 • Zarejestrowanie się na specjalnej stronie promocji oraz akceptacja regulaminu promocji oraz następnie złożenie wniosku o konto osobiste w Alior Banku.
 • Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej Organizatorowi w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji.
 • Najpóźniej do 21.08.2019 r. zawarcie z Alior Bankiem umowy o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową.
 • W ciągu 60 dni od daty otwarcia konta aktywacja aplikacji mobilnej Alior Banku (nie później niż do 20.10.2019 r.).
 • W ciągu 60 dni od daty otwarcia konta wybranie co najmniej jednej korzyści do Konta Jakże Osobistego (nie później niż do 20.10.2019 r.).
 • W ciągu 60 dni od daty otwarcia konta otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł oraz wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych* i/lub BLIK (nie później niż do 20.10.2019 r.).

<<<Strona promocji 150 zł premii za konto osobiste w Alior Banku>>>

 150 zł za konto osobiste w Alior Banku w akcji Zgarnij PremięO przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni do 30.11.2019 r. poprzez wiadomość e-mail. Po tym będzie 5 dni roboczych na uzupełnienie konta (założonego w Alior Banku) do wypłaty premii. Premia w wysokości 150 zł za konto osobiste w Alior Banku zostanie wypłacona w ciągu 14 dni od daty powiadomienia o jej przyznaniu. Czyli wpłynie w drugiej połowie grudnia. I to wszystko – wystarczy zasilenie na 1.000 zł i 3 transakcje bezgotówkowe. Aby Konto Jakże Osobiste było darmowe trzeba je zasilać odpowiednią kwotą (1.500 zł) i wykonywać transakcje bezgotówkowe (300 zł). Szczegóły poniżej. Ja uczestniczę w poprzedniej akcji ale wszystkich zainteresowanych nową akcją 150 zł za konto w Alior Banku zapraszam tutaj:

150 zł za konto osobiste w Alior Banku w akcji Zgarnij Premię


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: 3% na Koncie Oszczędnościowym do 20.000 zł do 31.12.2019 r., pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł).
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin pomocji Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku – 3 edycja.

Regulamin Promocji punktów powitalnych dla Klientów Alior Banku uczestniczących w Programie Priceless Specials „Punkty Powitalne 3400.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.