100 zł za konto w PKO BP w ramach programu Polecam PKO

Po dłuższej przerwie wystartował nowy, odświeżony program poleceń kont osobistych w PKO BP. Dzięki promocji Polecam PKO obecnie zarówno polecający jak i polecony mogą otrzymać 100 zł za konto w PKO BP. A konkretnie osoba polecająca otrzymuje taką kwotę za skuteczne polecenia, a osoba polecona za otwarcie konta jako nowy klient. Warunki uzyskania premii nie są trudne do spełnienia – są bardzo podobne do akcji poleceń kont osobistych w Inteligo. Sama akcja poleceń trwa dosyć długo, bo do 31.08.2019 r.

W nowym programie poleceń mogą wziąć udział osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat nie posiadały w PKO BP żadnego konta (na dzień startu akcji – 05.06.2019 r.). Nie można być także w trakcie rozpatrywania wniosku o takie konto (Posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z udziału w promocji). Aby otrzymać 100 zł za konto w PKO BP należy złożyć wniosek z odpowiednim kodem polecenia. Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny lub gdy nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można zostawić prośbę w komentarzu lub napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionej osoby.

Standardowo do otrzymywania premii niezbędna jest zgoda na działania marketingowe prowadzone przez PKO BP. Osobą polecającą powinna oczywiście na początku zarejestrować się w programie Polecam PKO. Po otwarciu konta można zarejestrować się w programie i polecać już konta na własny rachunek. W ramach tej akcji można otworzyć Konto dla Młodych, Konto za Zero, Konto za Zero Rodzina 500+ oraz Konto bez Granic. Program jak zwykle podzielony jest na trzy etapy.

Polecam PKO – etapy:
  • I etap: od 05.06 do 30.06.2019 r.
  • II etap: od 01.07 do 31.07.2019 r.
  • III etap: od 01.08 do 31.08.2019 r.
Premia 100 zł za konto w PKO – warunki akcji:
  • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (lub kilka) o łącznej wartości co najmniej 200 zł, z wyłączeniem transakcji internetowych.
  • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO (BLIK) powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 40 zł w punktach usługowo-handlowych (np. Orlen, Auchan).

Strona programu Polecam PKO – tutaj.

O ile pierwszy warunek – transakcje na 200 zł muszą zostać wykonane w sklepach stacjonarnych, to przy drugim warunku nie ma już takiego zastrzeżenia. W ciągu 75 dni od daty dnia ostatniego etapu programu PKO BP weryfikuje spełnienie warunków akcji i wypłaca premię osobie poleconej i osobie polecającej. Z reguły premie te wpływają o wiele szybciej. PKO BP premiuje także osoby aktywnie polecające konta – osoby skutecznie polecające konta mogą otrzymać dodatkowo od 250 zł do nawet 3.000 zł w zależności o liczby poleconych kont w PKO BP.

Jeżeli mamy wiek do 26 lat najbardziej opłaca się PKO Konto dla Młodych – brak jest opłat za prowadzenie tego konta a karta debetowa staje się bezpłatna po wykonaniu 4 dowolnych transakcji bezgotówkowych (inaczej kosztuje 4 zł). Druga rozsądna opcja dla trochę starszych osób to PKO Konto za Zero – tutaj wystarczy wydawać kartą 300 zł miesięcznie aby nie płacić opłaty w wysokości 8 zł. Więcej o tej akcji można można znaleźć na stronie programu tutaj:

100 zł za konto w PKO BP w ramach programu poleceń


PKO Konto za Zero to:
  • 0 zł za prowadzenie konta, jeśli posiadamy kartę debetową, w przeciwnym razie 8 zł.
  • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym dokona się operacji bezgotówkowych o wartości co najmniej 300 zł. W przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł.
  • 0 zł za wypłaty aplikacją IKO i kartą z blisko 3.000 bankomatów PKO BP.
  • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

ZASADY I EDYCJI PROGRAMU „POLECAM PKO” .

REGULAMIN RAMOWY PROGRAMU „POLECAM PKO”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.