250 zł za konto firmowe w mBanku

Witam. Dzisiaj opisuję bardzo dobrą akcję związaną z kontem firmowym mBanku, dzięki której w prostu sposób można otrzymać 250 zł. Pojawiły się dwie akcje: 150 zł na start (IX edycja) która w połączeniu z akcją Proste konto i 100 zł zwrotu (V edycja) pozwala na uzyskanie premii w wysokości 250 zł premii za konto firmowe w mBanku. A konto firmowe – mBiznes konto Standard jest całkowicie darmowe w ramach drugiej promocji. Warunki otrzymania premii są banalnie proste a do promocji można przystąpić do 03.04.2019 r.

Z akcji 150 zł na start – IX edycja mogą skorzystać przedsiębiorcy*, którzy nie posiadali aktywnego rachunku firmowego w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 08.01.2019 r. Aby otrzymać premię w wysokości 150 zł należy otworzyć rachunek firmowy za pośrednictwem specjalnej strony promocji oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub przelew wychodzący. Konto firmowe – mBiznes konto Sandard otwiera się za pośrednictwem kuriera.

150 zł na start – IX edycja – warunki promocji:
 • Rejestracja na stronie promocji oraz złożenie wniosku o mBiznes konto Standard.
 • Wyrażenie zgody na ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych w celu realizacji zasad promocji.
 • Zawarcie w ciągu 1 miesiąca umowy o mBiznes konto Standard (nie później niż do 03.05.2019 r.)
 • W ciągu 2 miesięcy od daty otwarcia konta (nie później niż do 03.07.2019 r.) wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej i/lub przelewu zewnętrznego.
 • Uzupełnienie na stronie promocji numeru rachunku do wypłaty premii.

O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni nie później niż do 31.07.2019 r. Od tej daty będzie 5 dni roboczych na zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych do wypłaty premii, a sama premia zostanie wypłacona nie później, niż 14 dni po dacie powiadomienia o przyznaniu premii. I to wszystko. Należy pamiętać, że premie firmowe należy rozliczyć (nie są zwolnione z podatku). Dodatkowo w ramach akcji Proste konto i 100 zł zwrotu – V edycja można otrzymać kolejne 100 zł premii.

Proste konto i 100 zł zwrotu – V edycja – warunki promocji:
 • Wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS na kwotę minimum 250 zł w ciągu 30 dni od daty otwarcia mBiznes konta Standard.
 • Wykonanie co najmniej 1 płatności bezgotówkowej w ciągu 30 dni od daty otwarcia mBiznes konta Standard.

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji. Czyli łącznie w bardzo prosty sposób można otrzymać 250 zł. Dodatkowo otrzymuje się:

 • 0 zł za prowadzenie mBiznes konta Standard przez okres 24 miesięcy.
 • Nielimitowany pakiet darmowych przelewów przez okres 24 miesięcy.
 • 0 zł za kartę debetową przez okres 24 miesięcy.
 • 0 zł prowizji za wypłatę z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander przez okres 24 miesięcy.
 • 0 zł prowizji za wpłaty w wpłatomatach mBanku, Planet Cash i Euronetu przez okres 24 miesięcy.

Podsumowując – otrzymuje się w bardzo prosty sposób 250 zł premii. Dzięki połączonym akcjom otrzymuje się całkowicie darmowe konto firmowe przez okres 24 miesięcy, co w przypadku kont firmowych wcale nie jest takie oczywiste i łatwe. Okres karencji jest praktycznie żaden. Wszystkich zainteresowanych premią 250 zł za konto firmowe zapraszam tutaj:


Promocja rachunku bieżącego mBiznes konto Standard, przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których w niniejszym Regulaminie rozumie się osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji, spółki komandytowe,fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie,wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe, kościoły, parafie, związki wyznaniowe, szkoły niepubliczne, przedszkola publiczne, przedszkola niepubliczne prowadzone przez osobę fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, zwanych dalej Uczestnikami Promocji. W Promocji mogą wziąć udział ww. przedsiębiorcy, którzy osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł.


REGULAMIN PROMOCJI „150 zł na start – IX edycja”

Regulamin Promocji „Proste konto i 100 zł zwrotu – V edycja”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.