200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole + 50 zł z polecenia

W dniu dzisiejszym Credit Agricole stał kolejnym bankiem, który postanowił zawalczyć o nowych klientów oferując im specjalne premie za konto osobiste. Pojawiła się akcja Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie dzięki której możemy otrzymać 200 zł za przeniesienie konta osobistego do Credit Agricole. A w programie poleceń otrzymuje się jeszcze kolejne 50 zł. Należy zapewnić też 3 wpływy po 1.000 zł, co nie jest bardzo trudnym warunkiem do spełnienia.  Promocja trwa do 31.03.2019 r. i obowiązuje w niej bardzo łagodny okres karencji dla powracających klientów. Dodatkowo można otworzyć konto oszczędnościowe na 2,50% do kwoty 100.000 zł na 4 miesiące.

Z promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji (07.01 – 31.03.2019 r.) był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie. Oznacza to, że wystarczy nie posiadać konta osobistego w Credit Agricole na dzień 7 stycznia aby można było skorzystać z promocji.

Aby otrzymać 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole należy:
 • Zawrzeć umowę Konta i tym samym przystąpić do promocji.
 • Zapewnić stałe wpływy na konto w kwocie co najmniej 1.000 zł miesięcznie w ciągu kolejnych 3 miesięcy.
 • Wypełnić i podpisać Zlecenie przekazywania środków.
 • Upoważnić Credit Agricole do przeniesienia konta.

Należy wypełnić i podpisać Zlecenie przekazywania środków czyli przenieść wynagrodzenie, ale ostatecznie te wynagrodzenie nie musi wpływać na konto w Credit Agricole. Wystarczy przez 3 kolejne miesiące zasilać otwarte konto przelewami z innego banku lub nawet wpłatami gotówkowymi. Aby otrzymać 200 zł premii należy złożyć w Credit Agricole Wniosek z Pełnomocnictwem zawierający nazwę dotychczasowego banku, pełny numer zamykanego konta wraz z dyspozycją zamknięcia dotychczasowego konta. Kwota 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunku 3 wpływów na konto.

Jak można zauważyć, tym razem nie ma warunku skutecznego przeniesienia konta. Regulamin promocji Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie jest jakby trochę urwany i mówi tylko o obowiązku upoważnienia Credit Agricole do przeniesienia konta. Co się będzie działo dalej? To już nie ważne – można odwołać w swoim banku dyspozycję. W regulaminie promocji jest też np. definicja wynagrodzenia, w sumie nie wiadomo po co. W ramach akcji można otworzyć Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej).

Dodatkowo można otrzymać stawkę 2,50% na 4 miesiące do kwoty 100.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 01.08.2018 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, kwartalna kapitalizacja odsetek. Po 4 miesiącach oprocentowanie wynosi najwyżej 1%. Sensowne oprocentowanie lokat zaczyna się od terminów dwuletnich i tylko dla nowych środków. Można za to otrzymać 50 zł za otwarcie Konta dla Ciebie z polecenia. Taką premię może otrzymać osoba polecająca i osoba polecona.

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole + 50 zł z polecenia

Osoba polecająca musi najpierw zalogować się na specjalnej stronie i wygenerować kod polecający, wyrażając zgody marketingowe i handlowe. Kod polecenia należy wpisać w momencie składania wniosku o otwarcie konta w Credit Agricole. W tej akcji należy nie mieć konta na 265 dni przed złożeniem wniosku (nietypowo). Program poleceń trwa do 31.03.2019 r. Premia dla polecającego naliczy się za otwarcie konta, osoba polecona powinna zasilić w każdym kolejnym 3 miesięcy konto kwotą 1.000 zł lub wykonywać transakcje bezgotówkowe w kwocie minimum 300 zł. Maksymalnie można otrzymać do 500 zł za skuteczne polecenia. Można wpisać kod zaprzyjaźnionej osoby: 3107689.

Do 300 zł za Konto Osobiste w Credit Agricole

Podsumowując w ramach odświeżonej promocji można otrzymać do 200 zł za przeniesienia konta do Credit Agricole (a właściwie złożenie takiego wniosku) oraz dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia. Ostatnia promocja Credit Agricole oferowała 300 zł ale była bardziej wymagająca. Wtedy w Credit Agricole nie udało mi się otworzyć konta (Pani z infolinii nie poradziła sobie z moim adresem) ale teraz grzech nie powrócić. Tym bardziej, że nie ma chyba już konieczości chodzenia do placówki (choć można) aby podpisać umowę – umowę ma przywieźć kurier po rozmowie telefonicznej z doradcą. Dla mnie to plus. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole zapraszam tutaj:

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole + 50 zł z polecenia


Konto dla Ciebie to:
 • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
 • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
 • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Do 300 zł za Konto Osobiste w Credit Agricole


Regulamin Promocji Zimowe Korzyści z Kontem dla Ciebie.

Regulamin Programu Poleceń II.

Lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunków.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

4 Komentarze

 1. Witam
  Gdyby ktoś potrzebował to podaję kod polecenia z aktualnej edycji: 3239393
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.