Lokata Beztroska na 2,80% w Idea Banku bez utraty odsetek

Lokata Beztroska

Ponad 3 lata temu pisałem o innowacyjnej Lokacie Beztroskiej w Idea Banku. Kilka lat temu to była naprawdę godna polecania lokata z możliwością jej zerwania w każdym momencie z opcją zachowania naliczonych odsetek. Niestety mimo, że Lokata Beztroska była przez cały czas w ofercie Idea Banku to oprocentowanie spadło w pewnym momencie do nieakceptowalnego poziomu. W dniu dzisiejszym pojawiła się za to dobra, warta uwaga 3-miesieczna Lokata Beztroska na 2,80% 2,30% z możliwością jej zerwania w każdym momencie. Co więcej Idea Bank w odróżnieniu od poprzednich propozycji nie wymaga otwarcie konta osobistego. Przy obecnym marazmie to jedna z najlepszych lokat bankowych, a na pewno najlepsza propozycja na 3 miesiące. Jak zwykle Lokata Bezkarna w tak dobrym wydaniu będzie w ofercie Idea Banku do odwołania. Od lipca oprocentowanie spadło do 2,30%.

Lokata Beztroska w Idea Banku:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,30%.
  • Z możliwością zerwania w każdym momencie z zachowaniem naliczonych odsetek.
  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Dostępna tylko na stronie internetowej, bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • 2 dni na wpłatę środków w przypadku otwierania bez konta osobistego.
  • Odnawia się automatycznie na bardzo niskim oprocentowaniu.

Stawka 2,80% 2,30% na lokacie krótkoterminowej to (już nie) rewelacja. A jeżeli doliczyć do tego możliwość zerwania w dowolnym momencie to już nie mam pytań. Niestety w odróżnieniu od początku poprzedniego miesiąca oprócz tej perełki nie ma ciekawych ofert. Więc należy korzystać z okazji, jeżeli ktoś obecnie nie ma c zrobić z oszczędnościami. Lepsza propozycja to tylko Lokata na Nowe Środku Plus, także w Idea Bank, w opcji na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3%. Ale w opcji na 3 miesiące to najlepsza propozycja. Możliwość zerwania w każdym momencie z możliwością zerwania odsetek to także niewątpliwy plus, bardzo rzadko spotykany.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Beztroska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.