Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy w Idea Banku

Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy

Witam. Ostatni mój wpis na temat lokat strukturyzowanych jest z października 2017 r. Brak czasu, zainteresowania i ciekawych ofert. Ten marazm przerywa Idea Bank w którym pojawiła się 3-, 6-, lub 9-miesięczna Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy oparta na kursach akcji spółek sponsorujących nadchodzące wielkimi krokami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej: Adidas AG, McDonald’s Corp, The Coca-Cola Co, Visa Inc. Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy kusi maksymalny zyskiem w wysokości 4% a oferta ważna jest do 31.05.2018 r.

Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy w Idea Banku – najważniejsze cechy:
 • 3-, 6-, lub 9-miesięczny okres inwestycji.
 • Okres subskrypcji do 31.05.2018 r.
 • Okres trwania inwestycji od 02.05.2018 r. do maksymalnie 08.03.2018 r. (plus 14 dni roboczych na wypłatę). .
 • Wypłata po 14 dniach roboczych po zakończeniu okresu lokaty.
 • Oprocentowanie w czasie subskrypcji – 0%.
 • 100% gwarancji ochrony kapitału na koniec inwestycji.
 • Minimalna kwota inwestycji – 1.000 zł.
 • Brak opłat wstępnych.
 • Opłata administracyjna: 1-2% – nie wpływa na gwarancję kapitału.
 • Dla osób w wieku 18 – 72 lat.
 • Dla posiadaczy Kont Idealnych.
 • Od zysku pobierany jest podatek „belki”.

Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy oparta jest na kursach akcji 4 spółek sponsorujących Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej: Adidas AG, McDonald’s Corp, The Coca-Cola Co, Visa Inc. Start Lokaty Piłkarscy Sponsorzy nastąpi 08.06.2018 r. i wtedy zostanie ustalony kurs początkowy (otwarcia) każdej ze spółek. Następnie jeżeli w dniu 07.09.2018 r. kursy wszystkich spółek będą wyższe lub równe niż w dniu otwarcia to lokata Piłkarscy Sponsorzy zakończy się i zostanie naliczone oprocentowanie w wysokości 4% (w skali roku).

Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy

Jeżeli powyższy warunek nie zostanie spełniony to lokata trwa dalej. Jeżeli w dniu 07.12.2018 r. kursy wszystkich spółek będą wyższe lub równe niż w dniu otwarcia to wtedy zostanie naliczone oprocentowanie w wysokości 4% (w skali roku). W przypadku niepowodzenia lokata Piłkarscy Sponsorzy trwa do 08.03.2019 r. i wtedy kursy powinny być równe lub wyższe niż w dniu otwarcia. To ostatnia szansa aby zostało naliczone oprocentowanie 4%. Jeżeli kursy nie utrzymają co najmniej swojego poziomu z dniu otwarcia to zostaną zwrócone zainwestowane pieniądze po 14 dniach roboczych bez żadnego oprocentowania.

Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy – historyczne dane

Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy

Jak zwykle powyższy wykres to tylko dane poglądowe, które nie muszą się powtórzyć. Tak naprawdę Lokata Strukturyzowana Piłkarscy Sponsorzy może trwać 3, 6 lub 9 miesięcy i nie ma gwarancji sukcesu. A nawet jeżeli sukces będzie to na swoje pieniądze trzeba poczekać dodatkowe 14 dni roboczych. A obecnie można otworzyć (także w Idea Banku) Lokatę Bezkonkurencyjną na 3,50% na 3 miesiące. Biorąc pod uwagę te 14 dni roboczych to nawet lepsza opcja. Co ważne w przypadku wcześniejszej rezygnacji wykup jest po bieżącej wycenie, pobierana jest opłata administracyjna a na pieniądze trzeba czekać. Mały bonus to możliwości założenia przy okazji 3-miesięcznej Lokaty Promocyjnej z oprocentowaniem od 3% do 3,70% w zależności od kwoty – szczegóły tutaj.


Warunki Lokaty Strukturyzowanej Piłkarscy Sponsorzy – prezentacja.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.