Zyskaj w czystej postaci czyli Konto Oszczędnościowe Smart w BGŻ Optimie ponownie na 2,50%

Konto Oszczędnościowe Smart

Ponad 2 tygodnie temu pisałem o skończonej już ofercie Lokat Kolekcjonerskich w BGŻ Optimie z oprocentowaniem od 2,30% do 2,40%. Ta oferta się skończyła, a w dniu wczorajszym została przedłużona oferta, a właściwie pojawiła się nowa promocja na oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Smart ze zmienionym terminem badania nowych środków. Obecnie Konto Oszczędnościowe Smart oprocentowane są na 2,50% do kwoty 150.000 zł oraz 1,50% dla nadwyżki ponad tą kwotę. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 08.01.2018 r., a promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 26.04.2018 r. Uwaga – stare typy kont należy zmienić na Konto Oszczędnościowe Smart. 

Konto Oszczędnościowe Smart (nowy typ konta oszczędnościowego, które wprowadził BGŻ Optima kilka miesięcy temu). Ważna uwaga – stare typy kont nazywane „Rachunek główny” oprocentowane są stawką tylko 1,50%. Aby założyć/zmienić rachunek na Konto Smart należy wejść w zakładkę „Dla Ciebie” i otworzyć Rachunek Smart, który dopiero będzie oprocentowany stawką 2,50%. W innym przypadku promocyjne oprocentowanie przejdzie nam po prostu koło nosa a odsetki spadną do do równowartości 1,50% dla całości salda. Co ciekawe stare  środki na Koncie Oszczędnościowym Smart oprocentowane są stawką 1,50% do 150.000 zł oraz 1,30% ponad tą kwotę. Należy przypomnieć, że Konto Oszczędnościowe Smart nic nie kosztuje – nie ma opłat za przelewy i wycofanie środków.

Konto Oszczędnościowe Smart

Jak już wspomniałem na początku nie ma Lokat Kolekcjonerskich, należy zadowolić się zwiększonym oprocentowaniem Konta Oszczędnościowego Smart. Nowi klienci BGŻ Optimy (lub powracających po 12 miesiącach karencji) powinni zainteresować się Lokatą Bezkarną lub Lokatą Bezkompromisową. Lokata Bezkarna to 3-miesięczna lokata do 20.000 zł z oprocentowaniem obecnie 3,50% z możliwością zerwania w każdym momencie bez utraty odsetek. Dostępna jest jedynie przy składaniu wniosku o otwarcie Konta Oszczędnościowego Smart.

Lokata Bezkompromisowa prowadzona jest na takich samych zasadach tylko oprocentowanie wynosi 2,70%. , a kwota maksymalna to 100.000 zł. Większa jest kwota maksymalna lokaty ale uzyskana kosztem niższego oprocentowania. Także tutaj obowiązuje 12 miesięczny okres karencji. Jeżeli nie zostanie spełniony warunek nowego lub powracającego klienta to zamiast Lokaty Bezkarnej czy Bezkompromisowej zostanie założona 3-miesięczna Lokata Klasyczna z oprocentowaniem 1,40%. Dostępne są także: 6-miesięczna Lokata Klasyczna z oprocentowaniem 1,50%, 12-miesięczna Lokata Klasyczna – 1,80% oraz 24-miesięczna Lokata Elastyczna – 2%.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem lub wznowieniem współpracy z BGŻ Optimą zapraszam do złożenia wniosku o Lokatę Bezkarną tutaj:

Konto Oszczędnościowe Smart

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.