Lokata na Nowe Środki Plus na 3% w Idea Banku

Lokata na Nowe Środki Plus

Każdy przysłowiowy „lokaciarz” czekał na koniec miesiąca wypatrując nowej oferty promocyjnych lokat w Idea Banku. Z reguły pod koniec każdego miesiąca pojawiały się w Idea Banku Lokaty Tylko Teraz z oprocentowaniem dochodzącym do 3%. Tym razem Lokata Tylko Teraz nie pojawiła się w ofercie Idea Banku, za to zwiększone zostało oprocentowanie Lokat na Nowe Środku Plus do 3% w opcji na 3, 4 i 5 miesięcy.  To także bardzo dobra oferta, ale Plus oznacza konieczność posiadania w Idea Banku konta osobistego. Lokaty bez konta oprocentowane są trochę mniej – na 2,80% (więc tak naprawdę także bardzo dobrze). Oferta jak zwykle ważna jest do odwołania.

Lokaty na Nowe Środki Plus w Idea Banku:
 • Na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,20%.
 • Na 2 miesiące z oprocentowaniem 2,25%.
 • Na 3, 4 lub 5 miesięcy z oprocentowaniem 3%.
 • Bez wpłaty nowych środków.
 • Dla posiadaczy kont osobistych w Idea Banku
 • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
 • Po zakończeniu środki wracają na konto osobiste w Idea Banku.
Obowiązek posiadania konta osobistego nie jest tak naprawdę taki straszny, ponieważ konto osobiste jest bezwarunkowo bezpłatne – brak jest opłat miesięcznych za konto i kartę debetową. Oprocentowanie Lokat na Nowe Środki bez konta osobistego jest niższe o równe 0,20%. Oferta Idea Banku jest odpowiedzią na ofertę Nest Banku, który na lokatach 3- i 6-miesięcznych oferuje również oprocentowanie w wysokości 3%. O lokatach w Nest Banku pisałem tutaj:
lokata na nowe środki plus idea bank

Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata na Nowe Środki Plus

5 Komentarze

 1. Szanowni Państwo, Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta – lokata na 3 miesiące oraz 60 dni – lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.