Konto Oszczędnościowe na 3,50% w Orange Finanse dla obecnych klientów

Konto Oszczędnościowe na 3,50% w Orange

Orange Finanse bardzo rzadko gości na moim blogu. Orange Finanse, jako taka boczna odnoga mBanku pod marką Orange, nie za bardzo stara się o nowe depozyty i nie za bardzo mam powód pisać o lokatach z oprocentowaniem do 1%. Z drugiej jednak strony Orange Finanse jest jednym z niewielu już banków, w którym można założyć bezwarunkowo bezpłatne konto osobiste z bezwarunkowo bezpłatną kartą debetową. Dodatkowo nowi klienci mogą otrzymać oprocentowanie 3,60% na Koncie Oszczędnościowym przez 6 miesięcy oraz 150 zł za opłacanie faktur w Orange. A teraz także dotychczasowi klienci przy odrobinie szczęścia mogą otworzyć Konto Oszczędnościowe na 3,50% do 10.000 zł przez pół roku.

Aby założyć Konto Oszczędnościowe na 3,50% w Orange Finanse należy znaleźć się w grupie tych klientów, którym Orange Finanse udostępnił link do złożenia wniosku o takie konto. Należy w zakładce „oferta dla Ciebie” na samym dole sprawdzić, czy nie mamy udostępnionej tej niezłej, bądź co bądź, oferty:

Konto Oszczędnościowe na 3,50% w Orange

Oczywiście interesuje nas tylko Konto Oszczędnościowe na 3,50% przez 6 miesięcy do 10.000 zł. Z tej oferty mogę skorzystać ja, jak też i moja narzeczona. Nie jesteśmy zbyt aktywnymi klientami Orange Finanse i może w ten sposób bank próbuje na zachęcić do współpracy. Dzięki Orange Finanse otrzymaliśmy już po 150 zł (za opłacanie rachunku NJU Mobile), po 50 zł za to że zrezygnowaliśmy z zamknięcia konta, a ja dodatkowe 30 zł za jakieś zakupy. A teraz dodatkowo zarobimy na tej promocji po około 60 zł przez 6 miesięcy (różnica między oprocentowaniem 2% a 3,50% dla kwoty 10.000 zł przez pół roku). Oprocentowanie standardowe w Orange Finanse to od 0,50% do 1%.

Oferta ważna jest jedynie w przypadku, gdy będziemy wydawali kartą w sklepach 300 zł miesięcznie. Należy zwrócić uwagę, że do płatności promocyjnych nie wliczają się transakcje internetowe. Nie będzie to problemem, bo „wynosimy” się powoli z Citi Banku oraz ING Banku Śląskiego (w tym drugim zostanie gołe konto z dobrym dodatkiem funduszowym). Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 6 miesięcy od daty otwarcia Konta Oszczędnościowego. Warunek wydania 300 zł obowiązuje od dnia otwarcia Konta Oszczędnościowego do końca pełnego miesiąca, następującego po miesiąca otwarcia KO. Oferta powinna być dostępna do końca roku, tj. do 31.12.2017 r.


Nowi klienci Orange Finanse mogą otrzymać oprocentowanie 3,60% do kwoty 10.000 zł na okres 6 miesięcy. Warunek – wydawanie kartą debetową 300 zł miesięcznie oraz bycie klientem Orange. Promocja Dobry Start z Orange Finanse, jesień 2017 obowiązuje do… 01.02.2018 r. Transakcje promocyjne to także tylko transakcje w sklepach kartą i BLIKem – nie liczą się transakcje w internecie i telefoniczne. Dodatkowo abonenci Orange na kartę lub na abonament mogą otrzymać po 10 zł zwrotu na konto abonenckie przez 12 miesięcy oraz bonus 30 zł za spełnienie tych warunków w ciągu kolejnych 12 miesięcy, czyli łącznie do 150 zł.  Ta promocja także trwa do 01.02.2018 r. Według mnie warunki te są trochę przekombinowane, co nie znaczy, że bezpłatne konto w Orange Finanse nie jest bardzo dobre.


Regulamin Promocji „Wysoki Zysk z Oszczędności w Orange Finanse 2017 r”.

Regulamin Promocji „Dobry Start z Orange Finanse, jesień 2017”.

Regulamin Promocji „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2017”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.