Duet Lokat z premią dodatkową na Groupon czyli ponownie 140 zł lub 70 zł premii + środki na Groponie

Duet Lokat z premią dodatkową na Groupon

Ponad 3 tygodnie temu skończyła się promocja Zarabiaj z duetem korzyści o której pisałem tutaj. Po tej stosunkowo niedługiej przerwie pojawiła się inna akcja – Duet Lokat z premią dodatkową na Groupon, w ramach której ponownie za założenie dwóch bardzo dobrych lokat można otrzymać 140 zł premii (dotyczy nowych klientów) lub 70 zł premii (dotyczy dotychczasowych klientów). Dodatkowo nowi i dotychczasowi klienci mogą otrzymać odpowiednio 70 zł i 20 zł do wykorzystania na Groupon-ie. Warunki promocją są bardzo zbliżone do poprzedniej akcji Toyota Banku a promocja trwa do 06.04.2017 r.

Standardowo z promocji mogą skorzystać bez ograniczeń nowi klienci oraz pod pewnymi warunkami dotychczasowi. Aktualni klienci Toyota Bank to Ci, którzy otworzyli Konto Jedyne w ramach jednej z poprzednich akcji organizowanych we współpracy z Agorą: Lokata Toyota Bank z premią, Super DUET, Super DUET edycja 2, Super DUET edycja 3, Bądź aktywny – załóż nowy depozyt, Tankuj korzyści z Toyota Bank, Lokata 130 dni z premia, Aktywni zyskują. Nowi klienci to Ci, którzy nie posiadają i nie posiadali w okresie od 01.01.2016 r. do 27.03.2017 r. Konta Jedynego w Toyota Banku. Wszyscy inni na premie niestety się nie załapią.

Aby wziąć udział w promocji Duet Lokat z premią dodatkową na Groupon należy zainwestować 5 zł na Groupon-ie.

Duet Lokat z premią dodatkową na Groupon

Następnie – dotychczasowi klienci:
 1. Do 06.04.2017 r. należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając swoje dane.
 2. Po zalogowaniu się na stronie promocji należy wybrać opcję Mam Konto Jedyne w Toyota Banku klikając w odpowiedni link.
 3. Po przekierowaniu na stronę Toyota Banku należy wyrazić zgodę na przekazanie przez bank informacji niezbędnych w zakresie przeprowadzenia promocji.
 4. Należy posiadać aktualną (nie zmienianą wcześniej) zgodę na przesyłanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni.
 5. Do 30.04.2017 r. za pośrednictwem bankowości internetowej należy zwiększyć saldo depozytów posiadanych w Toyota Banku w porównaniu do dnia 27.03.2017 r. poprzez założenie Lokaty Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,50% na kwotę minimum 5.000 zł oraz Lokaty Plan Depozytowy na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,30% na kwotę minimum 5.000 zł oraz utrzymać ww. lokaty przez co najmniej 90 dni od dnia ich założenia.
 6. Przez 30 dni począwszy od dnia założenia lokat należy utrzymać zwiększone saldo depozytów (na rachunkach i lokatach) w porównaniu do dnia 27.03.2017 r.
Następnie – nowi klienci:
 1. Do 06.04.2017 r. należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając swoje dane.
 2. Po zalogowaniu się na stronie promocji należy wybrać opcję Nie mam Konta Jedynego w Toyota Banku klikając w odpowiedni link.
 3. Po przekierowaniu na stronę Toyota Banku złożyć wniosek o otwarcie Konta Jedynego, wyrazić zgodę na przesyłanie informacji handlowych oraz marketing bezpośredni, wyrazić zgodę na przekazanie przez bank informacji niezbędnych w zakresie przeprowadzenia promocji.
 4. Po otwarciu Konta Jedynego do 30.04.2017 r. za pośrednictwem bankowości internetowej założyć Lokatę Plan Depozytowy na 160 dni z oprocentowaniem 2,50% na kwotę minimum 5.000 zł oraz Lokatę Plan Depozytowy na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,30% na kwotę minimum 5.000 zł oraz utrzymać ww. lokaty przez co najmniej 90 dni od dnia ich założenia.

Duet Lokat z premią dodatkową na Groupon

Do 23.08.2017 r. obowiązkowo trzeba zalogować się na stronie promocji i uzupełnić swoje dane do wypłaty premii (imię i nazwisko, numer otwartego albo aktywnego Konta Jedynego oraz swój adres). Wypłata premii nastąpi najpóźniej do 31.08.2017 r. Dodatkowo Groupon przyzna 70 zł dla nowych klientów Toyota Banku oraz 20 zł dla dotychczasowych do wykorzystanie do końca roku na swoim serwisie.  O wszystkich lokatach w Toyota Banku oraz Koncie Jedynym pisałem przy okazji Lokaty Plan Depozytowy na 160 dni tutaj:

Duet Lokat z premią dodatkową na Groupon


UWAGA: dzienny limit wniosków o Konto Jedyne w ramach Akcji, które będą mogły zostać zarejestrowane w systemie Banku to 50 wniosków. W przypadku, gdy danego dnia limit wniosków zostanie osiągnięty, każdy następny wniosek nie zostanie zarejestrowany w danym dniu (link do strony Banku w Aplikacji przestanie być aktywny).


Regulamin Akcji „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon”.

2 Komentarze

 1. Witam, nie wie Pan może czy mogę wziąć udział w promocji jeśli zamknąłem konto w kwietniu 2016? Chyba nie otwierałem go w żadnej z opisanych promocji.Nie wiem jak to sprawdzić.Data otwarcia to sierpień 2015.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.