Blikomania czyli szansa na 100 zł, 1.000 zł, 10.000 zł lub 100.000 zł za transakcje BLIK

Blikomania

Akcji, które promują i premiują wykonywanie transakcji BLIK nie brakuje. Dwa tygodnie temu pisałem o możliwości zyskania kuponu na 20 zł za płatność BLIK na Allegro. Właśnie ruszyła Blikomania, czyli loteria, w której za wykonywanie transakcji BLIK można wygrać 100 zł, 1.000 zł, 10.000 zł a nawet 100.000 zł. Jedyne co trzeba robić aby wziąć udział w loterii to zarejestrowanie się na stronie promocji oraz wykonywanie transakcji BLIK. Akcja trwa do 04.03.2017 r.

Uczestnikami loterii Blikomania mogą być osoby, które posiadają konto osobiste w jednym z banków:  Alior Bank S.A. (i T-Mobile Usługi Bankowe), Bank Millennium S.A., BZ WBK S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A. (w tym Orange Finanse) oraz PKO Bank Polski S.A. (w tym Inteligo). Należy zarejestrować się na stronie internetowej www.blikomania.pl wprowadzając swoje imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego do kontaktów, numer PESEL, oraz wskazać używaną aplikację mobilną. Jeżeli korzystamy z kilku aplikacji należy zarejestrować się osobno do Blikomani.

blikomania

Transakcje BLIK biorące udział w loterii to płatności za pomocą BLIKa w sklepach stacjonarnych i internetowych, wypłaty w bankomatach oraz przelewy natychmiastowe na numer telefonu innych użytkownikach BLIKa. Transakcje BLIK rejestrowane są automatycznie w loterii Blikomania – nie trzeba ich zgłaszać dodatkowo na specjalnej stronie. To duże ułatwienie w porównaniu np. do Wielkiej Loterii Bezgotówkowej czy Loterii Paragonowej.

Blikomania – nagrody:
  • 1 nagroda pieniężna w postaci 100.000 zł – nagroda główna.
  • 9 nagród pieniężnych w postaci 10.000 zł – losowane 3 razy w miesiącu.
  • 90 nagród pieniężnych w postaci 1.000 zł – losowana raz dziennie.
  • 900 nagród pieniężnych w postaci 100 zł – losowana 10 razy dziennie.

blikomania

Całkowita wartość puli wszystkich nagród wynosi 391.110 zł (z podatkiem na nagrody). Jeżeli zostaniemy wylosowani to organizator – Polski Standard Płatności Sp. z o. o. – powiadomi nas o wygranej e-mailem w ciągu kilku dni od losowania (potrzebne są na potwierdzenie transakcji BLIK w banku). Po otrzymaniu wiadomości powinniśmy w ciągu 2 dni roboczych wysłać swój numer rachunku do wypłaty nagrody. Czyli jeżeli wykonujemy transakcje BLIK to należy uważnie śledzić swojego e-maila. Jeżeli przegapimy ten termin to nagroda przepada. Nagrody w konkursie Blikomania będą wypłacane do 21.03.2017 r. Wszystkich używających BLIKa zachęcam do zarejestrowania się na stronie Blikomanii tutaj:

blikomania


REGULAMIN LOTERII PROMOCYJNEJ POD NAZWĄ „Blikomania”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.