3 bilety do kina za PKO Konto Pierwsze

PKO Konto Pierwsze

Ponad półtora miesiąca temu pisałem o promocji Konta dla Młodych, w ramach której można było otrzymać do 10 biletów do kina oraz 100 zł w promocji FastClub-u. Tym razem pojawiła promocja Z PKO Kontem Pierwszym do Kina w ramach której za otwarcie PKO Konta Pierwszego można otrzymać 3 bilety do kina, a konkretniej Cinema City. Promocja trwa do 20.11.2016 r. i dotyczy tylko osób w wieku 13 – 18 lat otwierających PKO Konto Pierwsze za zgodą rodzica.

Promocja jest bardzo prosta. Aby dostać bilety należy za zgodą rodzica (lub opiekuna prawnego) należy zawrzeć umowę o PKO Konto Pierwsze wraz z kartą oraz wykonać co najmniej 2 operacje bezgotówkowe (i/lub BLIK-em). Drugi warunek to nie posiadanie przez uczestnika (czyli małoletniego) konta w PKO BP oraz wyrażenie przez rodzica czy opiekuna prawnego na przetwarzanie danych marketingowych oraz podanie aktualnego numeru telefonu. No i oczywiście posiadanie przez rodzica konta osobistego w PKO BP.

Łączna liczba voucherów została ograniczona do 2.400 sztuk. Każdy voucher to 3 bilety do Cinema City wysyłane sms-em ważne do 31.12.2016 r. Kody będą wysyłane w ciągu 11 dni od daty zakończenia promocji (20.11) na numer rodzica. A rodzic, jako przedstawiciel ustawowy przekazuje Nagrodę Uczestnikowi Promocji. Bardziej oficjalnie spece od marketingu chyba nie mogli tego napisać. I to właściwie wszystko. Aby otworzyć PKO Pierwsze Konto należy udać się do placówek PKO BP, więc pula nie powinna się tak szybko rozejść.


PKO Konto Pierwsze to:

  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za przelewy internetowe.
  • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu dwóch płatności (inaczej 3,90 zł).
  • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów krajowych i na świecie.

Regulamin promocji Z PKO Kontem Pierwszym do Kina.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.