Zakręcone giga czyli 1GB gratis w Play za Big Milka w Play

zakręcone giga

W Play pojawiła się kolejna nietypowa promocja, tym razem organizowana we współpracy z siecią sklepów Biedronka. Do 15 września każdy kto kupi w Biedronce loda na patyku – Big Milka – otrzyma na paragonie kod uprawniający do otrzymania 1GB transferu. W ramach promocji Zakręcone giga otrzymany kod z paragonu należy wprowadzić na odpowiedniej stronie promocji www.zakreconegiga.pl. Na wpisany numer telefonu w ciągu 24 godzin trafi 1GB transferu.

Darmowy pakiet ważny będzie przez 30 dni i można go wykorzystać tylko w zasięgu sieci Play  w ramach następujących ofert: Oferta Play na Kartę, Oferta Play na Kartę Rok Ważności Konta, Oferta Play na Kartę Lubię to!, Oferta Formuła Play na Kartę, Oferta FORMUŁA MINI MAX na Kartę, Play na Kartę Surf, przy czym w Ofercie Formuła MINI MAX na Kartę Pakiet ważny jest do końca miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany.

W danym miesiącu jeden użytkownik może aktywować do 8 darmowych pakietów danych. Są one wykorzystywane w pierwszej kolejności a ich stan można sprawdzić kodem *107# lub *108#. Standardowo należy mieć ważne konto na połączenia wychodzące.

zakręcone giga

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.