Ponownie 500 zł premii dla nowych klientów mBanku w promocji Zyskuj z eKontem

500 zł premii

W mBanku kolejny raz przedłużył swoją bardzo dobrą ofertę Zyskuj z eKontem  (III edycja).  Ponownie nowi klienci mBanku za założenie eKonta z taryfą standard lub eKonta z taryfą plus oraz wykonanie odpowiednich transakcji bezgotówkowych mogą otrzymać do 500 zł premii za eKonto. Tym razem wszyscy zainteresowani powinni się bardzo śpieszyć, ponieważ promocja obowiązuje do tylko 17.08.2016 r. Co nie wyklucza jej dalszego przedłużania w przyszłości. Ale to już nie jest pewne…

Aby otrzymać do 500 zł za eKonto należy do 17.08.2016 r.:

 • złożyć wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z kartą płatniczą,
 • w trakcie składania wniosku zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku”,
 • zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie eKonta i karty

Zawrzeć umowę można za pośrednictwem kuriera albo w placówkach mBanku lub Aspiro. Opcja otwarcia poprzez przelew weryfikacyjny może być czasowo zablokowana poprzez nowe regulacje prawne. Z promocji Zyskuj z eKontem mogą skorzystać tylko całkowicie nowi klienci mBanku nie posiadający do tej pory żadnego rachunku. Przeoczenie z pierwszej edycji zostało niestety już dawno naprawione. Warunki są praktycznie takie same jak w poprzednich dwóch edycjach promocji Zyskuj z eKontem.

Pierwsza premia w wysokości 10 zł należna jest za pobranie i aktywację dostępu do eKonta za pomocą aplikacji mobilnej. Warunkiem naliczenia premii jest aktywacja dostępu do eKonta za pomocą aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od daty otwarcia eKonta w systemie bankowym. Premia ta wpłynie na otwarte eKonto w ciągu 20 dni roboczych daty pobrania i aktywacji aplikacji mobilnej.

Druga premia w wysokości do 250 zł należna jest za płatności bezgotówkowe kartą i płatności BLIK przez okres kolejnych 5 miesięcy. Premia będzie wypłacana w postaci zwrotu na rachunek eKonto w wysokości 2% wartości płatności kartą i w wysokości 4% wartości płatności BLIK, nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Będzie ona naliczana począwszy od drugiego miesiąca po otwarciu eKonta.

Warunki 2% lub 4% zwrotu w promocji Zyskuj z eKontem – II edycja:

 • Dokonanie i rozliczenie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-em na łączną kwotę minimum 250 zł miesięcznie.
 • Zapewnienie w każdym miesiącu jednorazowego wpływu na eKonto w kwocie minimum 1.000 zł – nie może być to wpływ z konta, którego jesteśmy właścicielem.
 • Zalogowanie się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej mBanku.

500 zł premii

Łączna wartość premii za płatności kartą i BLIK w ciągu 5 kolejnych miesięcy może wynieść maksymalnie 250 zł. Naliczona premia będzie wypłacana do końca następnego miesiąca, po miesiącu w którym spełniliśmy warunki promocji. Aby otrzymać maksymalny zwrot należy wydawać kartą kwotę 2.500 zł lub 1.250 zł BLIK-em.

Trzecia premia w wysokości 240 zł należna jest za spełnienie w każdym miesiącu wszystkich powyższych warunków. Bonus ten zostanie wypłacony do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełniliśmy wspomniane wyżej warunki. Otrzymane premie zwolnione są z podatku więc wpłyną w pełnej wysokości. Maksymalnie można otrzymać aż 500 zł za eKonto w przeciągu ponad pół roku. Przy czym jeżeli wydajemy 250 zł miesięcznie to kwota 275 zł premii jest praktycznie pewna.

500 zł premii


eKonto z taryfa standard to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu, inaczej Bank pobierze opłatę w wysokości 4 zł.
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za wypłaty w złotych z ponad 9 000 bankomatów Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash.

Natomiast eKonto z taryfą plus to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta w przypadku sumy wpływów na rachunek wysokości co najmniej 1000 zł, w pozostałym przypadku opłata wyniesie 5 zł.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy min. 5 transakcjach w miesiącu,  inaczej Bank pobierze opłatę w wysokości 4 zł.
 • 0 zł za wypłaty gotówki w kasach sklepów przy okazji zakupów,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie.

Różnica między dwoma dostępnymi kontami polega głównie na darmowych wypłatach ze wszystkich bankomatów w przypadku wersji eKonto z taryfą plus, ale w zamian należy zapewnić wpływ minimum 1 000 zł, aby konto to było darmowe. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem 500 zł premii za eKonto zapraszam tutaj:

500 zł premii za ekonto

1 Komentarz

 1. Znając życie to za niedługo pojawi się kolejna edycja promocji na podobnych zasadach – mbank cyklicznie (także na kontach firmowych) wprowadza takie akcje – dla oszczędnych to na pewno istotna zachęta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.