Nowa Lokata Happy oraz Lokata Happy Plus w Idea Banku

lokata happy

Ponad tydzień temu pisałem o obniżce oprocentowania lokat w Idea Banku. Obniżone zostały stawki na praktycznie wszystkich lokatach i to dosyć drastycznie. Stawki, które było oferowane na 3 lub 6-miesięcznych lokatach dotyczą obecnie tylko lokat długoterminowych. Nowe warunki i oprocentowanie otrzymały również najlepsze lokaty dla nowych klientów: Lokata Happy oraz Lokata Happy Plus. Ta pierwsza pojawiła się w 3 wariantach, ta druga straciła trochę na atrakcyjności poprzez zmniejszone oprocentowanie. Szczegóły przedstawiam poniżej.

Lokata Happy:

  • Tylko dla nowych klientów.
  • Na 1 lub 2 miesiące z oprocentowaniem 4%.
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,50%.
  • Od kwoty 500 zł do 10.000 zł.
  • Bez otwierania dodatkowych produktów.

Lokata Happy Plus:

  • Tylko dla nowych klientów.
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3%.
  • Od kwoty 10.000,01 do kwoty 100.000 zł.
  • Bez otwierania dodatkowych produktów.

Obie lokaty dostępne są jedynie dla zupełnie nowych klientów, którzy wcześniej nie posiadali, a nawet nie składali wniosku o otwarcie, żadnego produktu w Idea Banku (w przypadku Lokaty Happy także Lion’s Banku). Należy się zdecydować na jedną z propozycji. Sprawia to, że z tej oferty mało kto może skorzystać. Jak wiadomo Idea Banku pod względem lokat był przez długi czas liderem, pod względem kont oszczędnościowych plasuje się w czołówce. Ale jeżeli ktoś nie miał jeszcze w Idea Banku żadnego produktu nad skorzystaniem z oferty nie powinien się zastanawiać. Póki co królują spadki oprocentowania i na wyższe stawki nie ma co liczyć. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Happy do 10.000 zł zapraszam tutaj:

lokata happy

A zainteresowanych Lokatą Happy Plus do kwoty 100.000 zł zapraszam tutaj:

lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.