Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku

Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku

Wczoraj pisałem o stosunkowo dobrze oprocentowanej Lokacie Tylko Teraz, a dzisiaj całkiem niespodziewanie pojawiła się o wiele lepiej oprocentowana 1-miesięczna Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku z oprocentowaniem 2,75%. To bardzo dobre, wręcz bezkonkurencyjne oprocentowanie jak dla 1-miesięcznej lokaty bez dodatkowych warunków (wpłaty nowych środków czy posiadania konta osobistego). Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku jak zwykle będzie dostępna do odwołania. Zainteresowani powinni się więc spieszyć.

Informacje o nowych Lokatach Bezkonkurencyjnych w Idea Banku tutaj:

Lokaty Bezkonkurencyjne

Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku:

  • Bez konieczności wpłaty nowych środków czy posiadania konta osobistego.
  • Na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,75%.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach Idea Banku.
  • Czas na opłacenie wniosku – 2 dni.
  • Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku odnawia się automatycznie na standardowym, bardzo niskim oprocentowaniu.

O pozostałej ofercie lokat w Idea Banku (i perspektywie na kolejne miesiące) pisałem wczoraj tutaj. Tak naprawdę jeden wyjątek w postaci Lokaty Bezkonkurencyjnej w Idea Banku niewiele zmienia. Już obecnie trudno założyć lokatę z oprocentowaniem 2,40%, a za miesiąc może być to jeszcze trudniejsze. Standardowo przy okazji moich wpisów o lokatach w Idea Banku całkowicie nowych klientów Idea Banku zapraszam najpierw do otwarcia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem do 4% tutaj:

Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku

Lub Lokatą Happy Plus do kwoty 100.000 zł tutaj:

Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.