Kolejna promocja w BZ WBK czyli 150 zł na Dzień Dobry

150 zł na dzień dobry bz wbk

Bank BZ WBK aktywnie i mocno walczy o nowych klientów. Właściwie co chwila pojawiają się nowe promocje zachęcające do założenia Konta Godnego Polecenia. W ramach nowej promocji 150 zł na Dzień Dobry nowi klienci BZ WBK mogą otrzymać tytułowe 150 zł premii. Należy założyć Konto Godne Polecenia (lub inne konto) i kartę kredytową w BZ WBK. Promocja trwa do 28.02.2017 r. (została przedłużona).

Promocja w BZ WBK 150 zł na Dzień Dobry dotyczy tylko nowych klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały w BZ WBK konta prowadzonego z polskich złotych oraz w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed wydanie pozytywnej decyzji dotyczącej karty kredytowej nie zamknęli innej/poprzedniej karty kredytowej.

Aby wziąć udział w promocji 150 zł na Dzień Dobry w BZ WBK należy:

  • Złożyć wniosek o jedno z kont osobistych: Konto VIP, Konto Aktywni 50+, Konto Godne Polecenia, Konto1|2|3, Konto<20 na odpowiedniej stronie promocji, w placówkach BZ WBK lub poprzez infolinię.
  • W tym samym lub następnym miesiącu, w którym została zawarta umowa złożyć wniosek o kartę kredytową (z wyłączeniem MasterCard Payback), otrzymać pozytywną decyzję kredytową i zawrzeć umowę. Wniosek można złożyć w dowolnym oddziale banku, telefonicznie lub za pomocą BZWBK24 Internet.
  • W miesiącu w którym została wydana karta i w 3 następnych wykonać łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych nowo wydaną kartą kredytową.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, podać aktualny numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych aż do dnia wypłaty premii.

Nagroda 150 zł zostanie wypłacona na rachunek osobisty najpóźniej do końca 4-go miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu otrzymania pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej. W ramach promocji nie ma obowiązku składania wniosku o kartę debetową do Konta Godnego Polecenia (standardowa płata 7 zł).

Najlepiej wybrać jedną ze standardowych kart kredytowych. Są one w pierwszym roku darmowe. Wystarczy jedynie dokonać w ciągu 3 pierwszych miesięcy od jej otrzymania co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych o dowolnych kwotach. Po otrzymaniu premii nie ma obowiązku dalszego posiadania karty kredytowej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.