Premia 100 zł za Konto Godne Polecenia na 4% w BZ WBK

premia 100 zł za konto godne polecenia bz wbk warunki

BZ WBK nie ustaje w próbach pozyskiwania nowych klientów. Właściwie nie wiem który już to raz piszę o nowej promocji związanej z Kontem Godnym Polecenia. Obecnie ponownie pojawiła się promocja, w ramach której czeka premia 100 zł za Konto Godne Polecenia po spełnieniu bardzo prostego warunku. Tym razem warunkiem jest wykonanie sześciu transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, płatności BLIK lub płatności telefonem. Do promocji Comperia Bonus – edycja 6 można przystąpić do 30.06.2016 r.

Także i tym razem promocja Comperia Bonus – edycja 6 skierowana jest do nowych BZ WBK, którzy od dnia 15.08.2015 r. nie posiadali w BZ WBK konta osobistego. To stosunkowo łagodna definicja nowego klienta ale ja niestety nie mogę skorzystać z promocji. Standardowo ważne, aby nie składać w BZ WBK sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Aby otrzymać 100 zł za Konto Godne Polecenia należy:

 • Do 30.06.2016 r.podając swoje imię i nazwisko, nr telefonu adres e-mail zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Premia 100 zł za Konto Godne Polecenia w promocji Comperia Bonus – edycja 6>>>

premia 100 zł za konto godne polecenia bz wbk

 • W celu potwierdzenia rejestracji należy kliknąć w link umieszczony w przesłanej na podany adres wiadomości e-mail.
 • Po przekierowaniu z linku zalogować się na stronie promocji oraz wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia w promocji Konto na 4%. 
 • Wyrazić zgodę na przekazanie przez BZ WBK organizatorowi informacji niezbędnych do poprawnego rozliczenia promocji tj. informacji o zwarciu Umowy o konto.
 • Do 31.08.2016 r. założyć Konto Godne Polecenia oraz wykonać 6 transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, płatności BLIK lub płatności telefonem.

premia 100 zł za konto godne polecenia bz wbk bankowa warunki promocja

Umowę o Konto Godne Polecenia w promocji Konto na 4% można podpisać wybierając jedną z dwóch możliwości:

 • Za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku na 1 zł. Konieczne jest dołączenie skanu dowodu osobistego.
 • Za pośrednictwem kuriera. Także konieczne jest dołączenia skanu dowodu osobistego do wniosku lub dołączenie jego kopii kurierowi.

O przyznaniu premii organizator – Comperia.pl – powiadomi uczestników promocji do 23.09.2016 r. poprzez wiadomość e-mail oraz sms (nowość). Będzie wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie na stronie promocji danych do wypłaty premii. Premia 100 zł za Konto Godne Polecenia zostanie wypłacona do 30.09.2016 r. I właściwie to tyle i tylko tyle. Z doświadczenia wiem, że należy pamiętać o prawidłowym zaznaczeniu zgód marketingowych – w poprzednich akcjach były z tym problemy*. Szczególnie powinni uważać na ten szczegół Ci, którzy mieli już wcześniej jakieś produkty w BZ WBK. Wszystkich, którym nie obojętna jest premia 100 zł za Konto Godne Polecenia zapraszam tutaj:

premia 100 zł za konto godne polecenia bz wbk warunki promocja


W ramach promocji  Comperia Bonus – edycja 6 otwieramy Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% do kwoty 4.000 zł. Nie ponosimy także opłaty za obsługę karty płatniczej MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni – standardowo to 7 zł. Promocyjne warunki będą obowiązywać do 30.07.2017 r. Od 01.08.2016 r. obowiązują zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji BZ WBK – pojawia się np. opłata za 6 i kolejny sms do autoryzacji transakcji internetowej – 0,20 zł, opłata za realizację zlecenia stałego – 0,50 zł oraz opłata za wznowienie karty debetowej po 3 latach – 15 zł. Wprowadzona też zostanie kuriozalna opłata za prowadzenie konta oszczędnościowego – 1 zł miesięcznie. Poza tym bez zmian.

Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia

Konto Godne Polecenia to:

 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za obsługę karty w ramach promocji „Konto na 4%”.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.
 • Oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 4.000 zł.

Można otworzyć do 3 takich kont czyli oprocentowanie w wysokości 4% może obowiązywać do kwoty 12.000 zł. Jednak premię 100 zł otrzymamy za założenie tylko pierwszego Konta Godnego Polecenia. Kolejne konta należy otworzyć samodzielnie za pomocą strony internetowej BZ WBK za pośrednictwem kuriera. Taki wniosek można złożyć tutaj.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.