Pożyczka w Providencie w marcu z tabletem gratis

Pożyczka w Providencie w marcu

Rzadko piszę o pożyczkach pozabankowych na swojej stronie. Generalnie rzadko poruszam kwestię kredytowe. Ale obok tej promocji nie mogę przejść obojętnie. Kasa na konto, tablet do ręki. Pożyczka online z tabletem gratis. Taki hasłem zachęca Provident do wzięcia pożyczki online w marcu swoich klientów. Pożyczka w Providencie w marcu może więc oznaczać oprócz dodatkowych pieniędzy także tablet marki Lenovo. Promocja Tablet gratis trwa do 29.03.2016 r.

Pożyczka w Providencie w marciu z tabletem – kto nie może skorzystać:

 • Pracownicy oraz doradcy Provident Polska S.A.
 • Klienci prowadzący działalność gospodarczą zawierający umowę pożyczki pieniężnej na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.
 • Klienci zawierający umowę pożyczki z pośrednikiem kredytowym.
 • Klienci, którzy trafili do Centrum Windykacji Provident Polska S.A.

Tablet więc mogą otrzymać nawet stali klienci firmy Provident, którzy zawrą umowę pożyczki internetowej. Provident w ramach promocji do pożyczki dodaje tablet Lenovo ale zamiast marki określa jego wartość na około 320 zł. Aby otrzymać tablet gratis należy zawrzeć umowę pożyczki przez internet z opcją spłaty przelewem na konto na w 6, 12, 18 lub 24 miesięcznych ratach na kwotę co najmniej 2.000 zł. Nagroda – tablet – będzie należna po spłaceniu zgodnie z harmonogramem pierwszej raty udzielonej pożyczki. Nie wolno także dokonać całkowitej spłaty pożyczki w okresie 1 miesiąca od dnia jej zawarcia.

<<<Strona promocji pożyczka w Providencie w marcu z tabletem gratis>>>

Pożyczka w Providencie w marcu

Pożyczka w Providencie w marcu z tabletem gratis:

 • Dostępna tylko online.
 • Minimalna kwota 2.000 zł, maksymalna kwota 7.500 zł.
 • Na 6, 12, 18 lub 24 miesięcy.
 • Spłata w miesięcznych ratach tylko na konto bankowe.

Tablet zostanie wysłany Pocztą Polską lub GLS-em w terminie od 21 do 60 dni począwszy od spłaty pierwszej raty. Jeden klient może otrzymać tylko jeden tablet bez względu na liczbę zawartych pożyczek internetowych. I to tyle. Z jednej strony koszty pożyczek bankowych nie są małe. Z drugiej strony nie od dzisiaj wiadomo, że brak zdolności kredytowej kosztuje. Jak już ktoś musi pożyczyć pieniądze poza bankiem to powinien to robić w takich firmach niż „na mieście”. A skoro coś w zamian można dostać. W opcji „najtańszej” pożyczka z tabletem na kwotę 2.000 zł będzie po pół roku kosztować 796,96 zł – nagroda w postaci tabletu. Czyli jak na pozabankową firmę pożyczkową całkiem tanio. Oczywiście im dłuższy okres tym koszty o wiele większe. Wszystkich zainteresowanych pożyczką internetową w Providencie z tabletem zapraszam tutaj:

Pożyczka w Providencie w marcu

Aby złożyć wniosek należy:

 • Mieć skończone 18 lat.
 • Posiadać obywatelstwo polskie i ważny dowód osobisty.
 • Adres e-mail.
 • Aktualny numer telefonu komórkowego.
 • Rachunek bankowy.
 • Stały dochód.

4 Komentarze

 1. Trzeba przyznać, że parabanki wychodzą do klienta z coraz to ciekawszymi bonusowymi ofertami. Ciekawa okazja dla osób, które i tak są zmuszone podjąć kredyt, a jednocześnie zyskają dobrej marki sprzęt do codziennego użytku. Warunki kredytu też sprzyjające. Co do pytania pierwszego jaki to model? Sądzę, że nie jest to klasa premium, ale i nie najgorszy model – tym bardziej, że obecne tablety są na wysokim poziomie w porównaniu z tym co oferowali jeszcze dwa lata temu w promocjach innych banków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.