Podaruj Świąteczny Prezent czyli świąteczna akcja Alior Banku

Witam. Dzisiaj piszę o miłej stronie bankowości – przedstawiam świąteczną akcję Podaruj Świąteczny Prezent Alior Banku. Każdy, kto zapali światełko na stworzonej przez Alior Bank elektronicznej choince wesprze  pięć placówek wychowawczych i opiekuńczych z Gdańska, Krakowa, Krasnegostawu, Szczecina i Warszawy. Za 25 tys. zapalonych choinek Alior Bank przekaże 25 tys. zł potrzebującym dzieciom. Po 5 tys. zł dostanie każda z placówek. To dobra charytatywna akcja którą jak najbardziej trzeba chwalić. Należy wejść na stronę http://iluminacje.aliorbank.pl  kliknąć/pociągnąć za sznurek.

podaruj świąteczny prezent alior bank

Pomoc uzyskają: Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Dom Dziecka nr 9 w Warszawie,  Dom Małego Dziecka w Krakowie, Dom Dziecka w Krasnymstawie oraz Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie. Na stronie internetowej Alior Banku można znaleźć informację, że akcja trwa do 21.12.2015 r. ale podobno została przedłużona do końca roku. Więc wchodźmy na stronę akcji i klikajmy w sznurek aby uzbierać wymagane 25 tys. zapalonych choinek.


A czy znacie inne podobne akcje? Niestety jest ich bardzo mało. Trochę inną akcję prowadzi Santander Consumer Bank. Od każdego udzielonego dzisiaj kredytu Santander Consumer Bank przekaże 10 zł na cele charytatywne. Wartość przekazanej pomocy może sięgnąć w ten sposób nawet 100.000 zł ale to by oznaczało 10 tys. udzielonych kredytów. Od długiego czasu inaczej pomagał BOŚ Bank – od każdej założonej lokaty przekazwał 2 zł na ochronę środowiska. Niestety akcja chyba się już skończyła bo nie widzę już informacji o tej akcji na stronach internetowych BOŚ Banku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.