Wiosenna Lokata w mBanku

wiosenna lokata mbank

W ofercie mBanku pojawiła się Wiosenna Lokata, czyli 3-miesięczna lokata na nowe środki z oprocentowaniem 3%. Wiosenna Lokata dostępna jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad sumę aktywów zgromadzonych w mBanku na dzień 12.02.2015 r. (a mamy już końcówkę kwietnia). Wiosenna Lokata będzie w ofercie mBanku do 29.04.2015 r.

Pozostałe warunki są takie same jak w przypadku proponowanej poprzednio Lokaty 3,0%. Minimalna kwota pojedynczej Wiosennej Lokaty to 1.000 zł, maksymalna to aż 500.000 zł. Nie ma ograniczeń co do ilości Wiosennych Lokat. Odnawiają się one na  taki sam okres na oprocentowaniu standardowej lokaty, a ich zerwanie przed terminem zapadalności powoduje obniżenie oprocentowania do wysokości 0,01%. Wiosenną Lokatę można otworzyć przez bankowość elektroniczną, mLinię oraz w placówkach mBanku. Oprocentowanie tej 3-miesięcznej lokaty jest zaskakujące duże, porównywalne z najlepszymi lokatami na taki sam okres – szczegóły w moim ostatnim rankingu lokat krótkoterminowych.

W ofercie mBanku znajdują się też jeszcze lokaty na nowe środki:

  • 3-miesięczna z oprocentowaniem 2,50%.
  • 6-miesięczna z oprocentowaniem 2,20%.
  • 9-miesięczna z oprocentowaniem 2,20%.

Ale w świetle Wiosennej Lokaty i tego co proponuje konkurencja wypadają dosyć słabo. Lepiej założyć Wiosenną Lokatę, którą można połączyć z promocją eKonta Mobilnego lub eKonta Mobilnego Plus, gdzie w obecnej promocji można otrzymać do 2% zwrotu za zakupy, maksymalnie po 50 zł w ciągu kolejnych 6 miesięcy. Jednak aby eKonto Mobilne Plus było darmowe należy zasilać je kwotą w wysokości co najmniej 1.000 zł (w przypadku eKonta Mobilnego nie ma tego warunku) oraz wydawać kartą debetową co najmniej 200 zł. Wszystkich zainteresowanych tą promocją zapraszam tutaj:

wiosenna lokata ekonto mobilne


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

5 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.