Nowa Lokata Swobodnie Zarabiająca na 4% w BZ WBK

Nowa Lokata Swobodnie Zarabiająca BZ WBK

W ofercie BZ WBK pojawiła się dosyć niespodziewanie bardzo dobra oferta lokaty na nowe środki, a mianowicie 4-miesięczna Nowa Lokata Swobodnie Zarabiająca z oprocentowaniem 4%. Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów i/lub nowych środków, czyli nadwyżkę ponad stan posiadania w BZ WBK na dzień 31.07.2014 r. Minimalna kwota Nowej Lokaty Swobodnie Zarabiającej to 1.000 zł, maksymalna kwota którą można ulokować to aż 500.000 zł. Jeden klient może otworzyć tylko jedną Nową Lokatę Swobodnie Zarabiającą.

Uwaga – zmienione oprocentowanie – szczegóły <<<tutaj>>>

Lokata odnawia się na standardowym oprocentowaniu obowiązującym w dniu odnowienia. Zerwanie lokaty powoduje obniżenie naliczonych odsetek o połowę. Lokata dostępna jest jedynie w placówkach BZ WBK, przy czym w limit lokaty zakładanej w Oddziale BZ WBK wynosi 500.000 zł, a w BZ WBK Partner 200.000 zł.

Bank daje także możliwość skorzystania z promocji „Gwarancja 4%”, w ramach której można liczyć na odnowienie Nowej Lokaty Swobodnie Zarabiającej także na 4%. Ale jednym z warunków jest obrót bezgotówkowy kartą debetową lub kredytową na poziomie 8 tys. w ciągu trwania lokaty. Dodatkowo z promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci, którzy do tej pory nie posiadali w BZ WBK konta osobistego lub karty kredytowej. Warunek mocno wyśrubowany i nie sądzę, aby dużo osób skorzystało z tej promocji.

lokata mobilna bz wbk

Poza tym w ofercie BZ WBK godna uwagi jest także Lokata Mobilna:

  • na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,80% od kwoty 1.000 zł do 20.000 zł
  • na 12 miesięcy z oprocentowaniem 4% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł

Można założyć jedną Lokatę Mobilną na 4 miesiące oraz jedną na 12 miesięcy. Na pozostałych lokatach maksymalne oprocentowanie możliwe do uzyskania to 3% – np. na Nowej Lokacie Swobodnie Zarabiającej na 6 miesięcy dla kwot powyżej 100.000 zł. Poza tym dla nowych środków na takie same oprocentowanie możemy liczyć w przypadku lokaty na 12 i 24 miesiące. Ale w przypadku takich terminów bez problemu uzyskamy lepsze oprocentowanie – szczegóły w ostatnim ranking lokat długoterminowych.

Nowa Lokata Swobodnie Zarabiająca

Bardzo pozytywnie wyróżnia się prezentowana Nowa Lokata Swobodnie Zarabiająca. 4% w przypadku lokaty na 4 miesiące to naprawdę bardzo dużo. Nie ma też ograniczenia do kwoty 10.000 zł czy 20.000 zł jak to w przypadku innych lokat. Konieczna jest wizyta w placówce BZ WBK, gdzie z pewnością zaproponowane zostaną nam inne produkty, szczególnie inwestycyjne, ale przy odrobinie asertywności ta wizyta nie powinna być straszna. W pakiecie na pewno dostaniemy Konto Godne Polecenia, ale ono akurat jest bezwarunkowo bezpłatne. Na 4 miesiące można się poświęcić, szczególnie, że 4% na lokacie dla takiej kwoty to już oprocentowanie na wymarciu…


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. jurek napisał(a):

    W końcu jakaś dobra lokata na dłużej niż 3 miesiące.

  2. Tom napisał(a):

    A od kiesy liczone są te nowe środki? Na jaki dzień jest to porównywane?

  3. Jest o tym w artykule – 31 lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.