300 zł i Aktywna Karta w Getin Online

aktywna karta

Getin Online po raz kolejny przedstawia ofertę promocyjną pod tytułem „Aktywna Karta – Szybki Start”, dzięki której w prosty sposób możemy zarobić na używaniu konta 300 zł. Dzięki promocji za założenie i używanie Konta Perfekcyjnego w Getin Online otrzymamy 50 zł premii miesięcznie. Maksymalnie możemy zyskać 300 zł w ciągu pół roku.

Aby uzyskać premię w wysokości 50 zł miesięcznie w promocji Aktywna Karta należy:

  • W pierwszym miesiącu po aktywacji konta w ciągu 7 dni dokonać 3 transakcji bezgotówkowych kartą debetową.
  • W kolejnych 5 miesiącach trzeba dokonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie kartą debetową.

Jak widać warunki są bardzo proste do spełnienia. Wymagane transakcje bezgotówkowe mogą być dokonane na dowolne kwoty. Wypłata premii nastąpi po 14 dniach od spełnienia warunków promocji Aktywna Karta. Warunki promocji są o wiele łagodniejsze nić w przypadku Konta Tanie Zakupy. Niestety jak zawsze promocja skierowana jest jedynie do nowych klientów, którzy po 01.06.2013 r. nie posiadali konta w Getin Online lub Open Online.

Opłata za prowadzenie Konta Perfekcyjnego wynosi 9,99 zł. Opłata ta nie jest pobierana w przypadku zasilenia rachunku kwotą minimum 1.000 zł oraz wykonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową w wysokości minimum 400 zł miesięcznie. Niestety nie da się uniknąć opłaty za kartę debetową w wysokości 2,99 zł miesięcznie. Poza tym darmowe są wszystkie wypłaty z bankomatów w kraju. Konto można otworzyć online na stronie internetowej banku, czyli tutaj.

aktywna karta


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.